Sous chef (m/f/d) - Hotel Allgäuer Berghof
Sous chef (m/f/d)
Karrier-státusz
vezető pozíció
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidőben
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Bayern
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés

éves állás

Deutschland, Bayern

Leírás

Kulináris élvezetek az Allgäuer Berghofban

Sous chefként Ön a konyhavezetést támogatja minden operatív és adminisztratív feladatban.

Új kulináris koncepciónk a regionalitást, a fenntarthatóságot és a tudatos élvezetet hangsúlyozza. A helyi tejüzemből származó tejjel és sajttal, a Bodeni-tóból származó gyümölcsökkel, valamint az Allgäuból származó kolbász- és húskülönlegességekkel kényeztetjük fiatal és idős vendégeinket.

Ezeknek az elvárásoknak a teljesítése érdekében teljesen átalakítottuk konyhánkat és a frontfőzéssel ellátott büfé területét, és a legmodernebb technológiával szereltük fel.

Csapatunk megerősítése érdekében keressük a következő lehetséges..

Az Ön feladatai

  • A főszakács helyettesítése a főszakács távollétében, egy másik sous cheffel együtt, aki felelős a nap zökkenőmentes lebonyolításáért, beleértve a személyzet tervezését is
  • A vendégek és a dolgozók számára az all-inclusive étkeztetéshez szükséges ételek elkészítése és főzése
  • Az élelmiszerek megfelelő tárolásáért való felelősség
  • A HACCP-irányelveknek való megfelelés
  • Bejövő áruk ellenőrzése és árukarbantartás
  • Az alkalmazottak napi irányítása
  • Új alkalmazottak képzése
  • A gyakornokok felügyelete
  • Rendelés
  • Tanácsok intoleranciával rendelkező vendégek számára

Az Ön profilja

  • önálló és önálló munka
  • erős kommunikátor, független és csapatjátékos
  • jó modor és ápolt megjelenés
  • Felelősségvállalási hajlandóság
  • első tapasztalat a munkavállalói irányításban
  • nagyon jó német nyelvtudás, további nyelvtudás előnyt jelent
  • Előnyt jelent az oktatói alkalmassági engedély

Unser Angebot für Sie

  • 40h/5 napos hét
  • Digitális időfelvétel
  • Állandó, egész éves foglalkoztatás
  • Legkésőbbi zárás 20.30 órakor
  • Munkaidő: 08:00-17:00 vagy 11:30-20:30, beleértve 1 óra szünetet
  • Inspiráló, regionális és fenntartható kulináris koncepció
  • Új, modern konyha és büfé részleg elülső főzőhelyiséggel
  • Nagyszerű, motivált konyhai csapat
  • Gyönyörű munkakörnyezet fantasztikus hegyi kilátással

Amire még szükségünk van

  • Önéletrajz
  • Rendelkezésre álló referenciák
  • Következő lehetséges kezdési időpont
  • Fizetési elvárások

Követelmények

Vezetőhelyettes (m/w/d)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B1 (középhaladó)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
A2 (alapok)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)