Recepciós (m/f/d) - Hotel Allgäuer Berghof
Recepciós (m/f/d)
Karrier-státusz
pályakezdö
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Bayern
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés

éves állás

Deutschland, Bayern

Leírás

Üdvözlő bizottság és üdülési tanácsadó

Mint az első kapcsolattartó, szívélyesen fogadod vendégeinket, a jólétükre összpontosítasz, és személyesen járulsz hozzá a tartózkodásukhoz. Mosolyogva és nagy szakértelemmel fogadod vendégeinket, kicsiket és nagyokat egyaránt. Ön tanácsot ad az érdeklődőknek és a törzsvendégeknek, valamint ajánlatokat és foglalási visszaigazolásokat készít. Akár saját honlapunkon keresztül, akár közvetlenül e-mailben vagy telefonon.

Az Ön feladatai

  • Vendég bejelentkezése és kijelentkezése
  • Vendéginformációk létrehozása a rendszerben
  • Készpénz-ellenőrzés
  • A telefonrendszer működtetése
  • Levelezés kezelése
  • Személyre szabott tanácsadás vendégeinknek a szobaválasztással, szállodai szolgáltatásokkal és feltételekkel kapcsolatban
  • Ajánlatok készítése és foglalási visszaigazolás
  • A szobafoglaltság optimalizálása
  • Az ügyféladatbázis karbantartása
  • Minden sport- és wellness-tevékenység foglalása
  • Újságok, bélyegek, képeslapok, édességek értékesítése
  • Támogatás az új alkalmazottak és gyakornokok beavatásában a recepción/rezervációs területen

Az Ön profilja

  • Ön szállodaipari képzést végzett, vagy több éves tapasztalattal rendelkezik a tanácsadás és az értékesítés területén. Motivált pályamódosítókat is szívesen látunk
  • Nagyon jó német és jó angol nyelvtudással rendelkezik
  • Előnyt jelent a Protel, TAC, Vioma, ReGuest és Rateboard szállodai szoftverek ismerete
  • Ápolt megjelenésed van
  • Ön kiegyensúlyozott, csapatjátékos és szívvel-lélekkel rendelkező szolgáltató
  • Barátságos és szívélyes kisugárzás, nagyon jó modor teszi teljessé a profilodat

Ajánlatunk az Ön számára

  • 40h/5 napos hét
  • állandó foglalkoztatás
  • Legkésőbbi zárás 21:30
  • Rugalmas ingyenes kérések
  • Motivált, barátságos kollégákból álló csapat
  • Modern munkaállomások naprakész rendszerekkel/programokkal
  • Gyönyörű munkakörnyezet fantasztikus hegyi kilátással

Amire még szükségünk van

  • Önéletrajz
  • Rendelkezésre álló referenciák
  • Következő lehetséges kezdési időpont
  • Fizetési elvárások

Követelmények

Recepciós / üdülési tanácsadó (m/f/d)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill
német
Anyanyelv
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B1 (középhaladó)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)