Gondnok / technikus (m/f/d) - Hotel Allgäuer Berghof
Gondnok / technikus (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Bayern
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés

éves állás

Deutschland, Bayern

A lehető leghamarabb szeretnénk megerősíteni a gondnoki csapatunkat.

Az Ön feladatai

  • A teljes szállodai készlet gondozása és karbantartása
  • A berendezések javításának és karbantartásának elvégzése vagy külső cégek által elvégzendő javítások megszervezése
  • A szálloda műszaki felszereltségének ellenőrzése
  • A beltéri és kültéri létesítmények karbantartása és takarítása
  • Szezonális feladatok, például hóeltakarítás és síkosságmentesítés
  • Hulladék szétválasztása és az ártalmatlanítás üzembe helyezése
  • A leszállított áruk átvétele, ellenőrzése és elrakása
  • A készletszintek nyilvántartása és rendszeres ellenőrzése
  • Szállítási szolgáltatások és támogatás a rendezvények előkészítésében
  • Virágok és kültéri létesítmények ültetése, öntözése és karbantartása
  • Az állatok gondozása
  • Uszodatechnológiai helyettesítő tevékenységek

Az Ön profilja

  • Előnyt jelent valamely szakmában szerzett képzés
  • Nagy kézügyesség és alapvető műszaki megértés
  • Az épületgépészet átfogó ismerete
  • Független és önálló munkavégzés
  • Kommunikatív és barátságos a kollégákkal és a vendégekkel való bánásmódban
  • Szervezett, világosan strukturált munka
  • Spontán reakcióképesség a helyzetekre
  • Fizikai ellenálló képesség
  • Gépkocsivezetői engedély
  • Nagyon jó német nyelvtudás
  • Hajlandóság hétvégén és ünnepnapokon dolgozni

Ajánlatunk az Ön számára

  • 40h/5 napos hét
  • állandó foglalkoztatás
  • Legkésőbbi zárás 19:00
  • Rugalmas szabadidő-kérések
  • Motivált, barátságos kollégákból álló csapat
  • Gyönyörű munkakörnyezet fantasztikus hegyi kilátással
  • Személyzeti szobák a helyszínen a rendelkezésre állás függvényében

Amire még szükségünk van

  • Önéletrajz
  • rendelkezésre álló referenciák
  • a következő lehetséges kezdési időpont
  • Fizetési elvárások

Követelmények

Gondnok (m/d/w)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
A2 (alapok)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)