Chef de Partie (m/w/d) - Hotel Rigele Royal
Chef de Partie (m/w/d)
Belépés dátuma
18.11.2024
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
Icon: cap-small-fill-whiteIcon: cap-small-fill-whiteIcon: cap-small-fill-white

Téli szezon

Österreich, Salzburg

Leírás

LÉGY A CSAPAT TAGJA!

A Rigele Royalban egy nagy cél érdekében dolgozunk együtt. Szeretnénk egyedi élményekkel gazdagítani vendégeinket, és olyan különleges pillanatokat teremteni, amelyek még sokáig mosolyt csalnak az arcukra. Várjuk a támogatásodat: légy a Rigele nagyszerű csapatának tagja és szárnyalj túl önmagadon!

Üdvözöljük a Rigele csapatában

Munkatársaink teszik kivételessé a Hotel Rigele Royal szállodát. A Team Rigele élettel, bátorsággal, melegséggel és szenvedéllyel tölti meg a szállodát. Minden egyes egyéniség jellemzi a 4 csillagos superior szállodát, és teszi kozmopolita hellyé a hegyek közepén. Itt együtt dolgozunk, hogy vendégeinket minden nap különleges élményekkel gazdagítsuk.

Emelje fel magát

Ha szereted a természetet, és készen állsz arra, hogy egy nagyszerű csapattal együtt dolgozz, hogy az év legszebb időszakát a lehető legkellemesebbé tegyük vendégeink számára, akkor várjuk jelentkezésedet motivációs levéllel, önéletrajzzal és fényképpel.

Követelmények

  • Befejezett szakácsképzés
  • Több éves szakmai tapasztalat az előkelő vendéglátásban
  • Magas fokú minőségtudatosság
  • Pozitív hozzáállás és motiváció
  • A munka élvezete

Feladatok

  • A beosztás irányítása, a kijelölt munkatársak irányítása a legnagyobb gondossággal
  • Zökkenőmentes működés a szervizelés során
  • A vállalat és a szakács által meghatározott minőségi és higiéniai előírások betartása
  • A készletszintek és a beérkező áruk nyomon követése
  • A Rigele konyhai filozófiájának továbbfejlesztése a főszakáccsal egyeztetve
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B1 (középhaladó)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

  • Dolgozzon az osztrák Alpok egyik legszebb helyén, az UNESCO Lungau Bioszféra Rezervátumában, érintetlen természettel körülvéve
  • Szabályozott munkaidő 6 napos héten belül
  • Szállás a szállodában vagy a személyzeti házban: egyágyas szoba, fürdőszoba, WC, TV, WiFi, terasz, némelyik erkéllyel, síterem, garázs parkolóhely
  • Étkeztetés, a szabadnapokon is, reggeli, ebéd és vacsora, üdítőitalokkal és kávéval
  • Ingyenes síbérlés
  • 24 órás hozzáférés a fitneszteremhez
  • A wellness részleg használata
  • Tarifán felüli fizetés
  • A munkavállalói ruházat biztosítása és tisztítása a munkaviszony ideje alatt
  • Belső és külső továbbképzési lehetőségek tanfolyamok és képzési programok révén
  • Családi és baráti kedvezmények a szobaárakból
  • Fejlődési lehetőségek és előléptetési kilátások
  • Kellemes munkahelyi légkör és professzionális környezet
  • Kedvezmények üzleteinkben, éttermeinkben és fürdőnkben
  • Fiatalos, dinamikus csapatban való munkavégzés
a következők szerint. KV túlfizetéssel
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Garázs parkolóhely
  • A wellnesslétesítmények ingyenes használata
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Ingyenes étkeztetés
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely