Gardemanger (m/f/d) - Hotel Bergkristall
Gardemanger (m/f/d)
Belépés dátuma
09.12.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (6 nap)
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Vorarlberg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.800 € net

Österreich, Vorarlberg

Leírás

Rólunk

A családi tulajdonban lévő Hotel Bergkristall a csúcsminőséget, a minden érzékszervet kielégítő kényeztetést és a szívélyes vendégszeretetet képviseli. Napozóteraszunk a tökéletes hely, hogy ebédidőben élvezze kiváló ételeinket - a friss halaktól és tenger gyümölcsein át a szaftos steakekig, ízletes tésztákig és csábító szarvasgombás ételekig, amelyekhez kitűnő borválasztékot kínálunk. Esténként pedig egy kitűnő, 5 fogásos vacsora menüvel kényeztetjük szállodánk vendégeit, amelyet a büfé salátái és sajtjai egészítenek ki.

Az Ön feladatai
  • Kreatív művész: Hidegtálak, saláták és előételek elkészítése és bemutatása, amelyek elkápráztatják vendégeinket.
  • Friss változatosság: Felelősség a kiváló minőségű, friss alapanyagok kiválasztásáért és feldolgozásáért.
  • Perfekcionista: A legmagasabb minőségi és higiéniai előírások betartása a HACCP-nek megfelelően.
  • Csapatjátékos: Szoros együttműködés a főszakáccsal és a teljes konyhai csapattal.
  • Innováció motorja: Kreatív új receptötletek és menükreációk kidolgozása és megvalósítása.
  • Szervezőtehetség: A zökkenőmentes munkafolyamatok biztosítása a saját területén.

Együttműködés

Szenvedélye a fine dining és szeretne inspiráló környezetben dolgozni? Akkor várjuk részletes jelentkezését!

Követelmények

  • Speciális ismeretek: Elvégezte a szakács szakképzést.
  • Tapasztalat: Többéves szakmai tapasztalat szakácsként vagy hasonló munkakörben.
  • Szenvedély: A főzés iránti lelkesedés és nagyfokú kreativitás.
  • Csapatszellem: Csapatban való munkavégzésre való képesség és erős kommunikációs készség.
  • Nyomás alatti munkavégzésre való képesség: Rugalmasság és nyomás alatti munkavégzésre való képesség, akár stresszes helyzetekben is.
  • Precizitás: Gondos és pontos munkavégzés.
  • Higiéniai tudatosság: A higiéniai előírások nagyon jó ismerete.
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B1 (középhaladó)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Munkahelyi tapasztalat
2 Jahre

Ajánlat

  • ingyenes szállás közvetlenül a szállodában
  • ellátás, a szabadnapokon is
  • Kedvezményes éttermi, wellness és szállodai árak
  • ingyenes W-Lan
  • Ingyenes mosdóhasználat
  • Folyamatos foglalkoztatás nyáron a Seehotel Europa Resort Veldenben
2800 €
Fizetés típusa
net
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Ingyenes étkeztetés
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely