Gyermekgondozási munkatárs (m/f/d) - Hotel Bergkristall
Gyermekgondozási munkatárs (m/f/d)
Belépés dátuma
09.12.2024
Munkaidő
Részmunkaidő (30 óra (6 nap))
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Vorarlberg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
1.350 € net

Österreich, Vorarlberg

Leírás

Gyermekfelügyelet:

  • Egy 4 éves gyermek és egy 6 hónapos csecsemő gondos és szeretetteljes gondozása.
  • A gyermekek életkoruknak megfelelő ösztönzése és támogatása a fejlődésükben.
  • Kreatív és pedagógiailag értékes tevékenységek szervezése és megvalósítása a gyermekek számára.
  • Felügyelet a játékidő, séták stb. során.

Gondozás és ellátás:

  • Étkezések és uzsonnák biztosítása
  • A gyermekek fürdetése, öltöztetése és általános gondozása

Egészség és biztonság:

  • A gyermekek biztonságának szavatolása mindenkor, az otthonban és az otthonon kívül egyaránt.
  • Vészhelyzetek kezelése és szükség esetén elsősegélynyújtás.

Takarítási feladatok:

  • A gyermekekkel kapcsolatos könnyű házvezetési feladatok (pl. játékok rendbetétele vagy étkezések után)
  • Segítségnyújtás a gyermekszoba és a játszóterek rendezésében.

Otthonon kívüli tevékenységek:

  • A gyermekek elkísérése szabadidős tevékenységekre és onnan haza.

Követelmények

  • Tapasztalat: Bizonyított tapasztalat kisgyermekek és csecsemők gondozásában, ideális esetben hasonló munkakörben
  • Tulajdonságok: Megbízhatóság, felelősségtudat, türelem, kreativitás és empátia.
  • Nyelvtudás: Német nyelvtudás
  • Rugalmasság: Hajlandóság rugalmas munkaidőre (beleértve az esti és hétvégi munkavégzést is)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Munkahelyi tapasztalat
2 Jahre

Ajánlat

  • ingyenes szállás közvetlenül a szállodában
  • ellátás, a szabadnapokon is
  • Kedvezményes éttermi, wellness és szállodai árak
  • ingyenes W-Lan
  • Ingyenes mosdóhasználat
  • Folyamatos foglalkoztatás nyáron a Seehotel Europa Resort Veldenben
  • Teljes munkaidős állás lehetősége (48 óra) más szállodai tevékenységekkel kombinálva
1350 €
Fizetés típusa
net
Extrák
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • A wellnesslétesítmények ingyenes használata
  • Ingyenes étkeztetés
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy
  • Kedvezményes szállodai tartózkodás / belépők

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely