Assistant Restaurant Management (m/f/d) - Hotel Tirolerhof
Assistant Restaurant Management (m/f/d)
Karrier-státusz
vezető pozíció
Belépés dátuma
14.12.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (5 nap)
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.400 € net

Österreich, Salzburg

Csapatunk erősítésére rugalmas, rugalmas és megbízható munkatársat keresünk, aki szokott példamutatóan dolgozni. Olyan elkötelezett személyiséget keresünk, lehetőleg a második sorból, aki szeretné megvalósítani a benne rejlő lehetőségeket csapatunk vezetésében. A széleskörű szociális juttatások és a tökéletes elhelyezés mellett átlagon felüli fizetésre is számíthatsz ebben a fontos pozícióban. Ne habozzon és jelentkezzen most online. Várjuk a jelentkezését!

Követelmények

Feladatok:

  • Az étteremvezető támogatása és képviselete minden operatív és adminisztratív kérdésben
  • Az éttermi működés zökkenőmentes működésének biztosítása
  • A minőség és a szolgáltatás magas színvonalának ellenőrzése és biztosítása
  • Foglalások, helyfoglalások és különleges vendégkérések koordinálása
  • Kapcsolattartás a konyhával és más részlegekkel a kiváló vendégélmény biztosítása érdekében
  • Az új alkalmazottak képzéséért és beavatásáért való felelősségvállalás
  • Vendégekkel való kapcsolattartás és panaszkezelésKövetelmények:
  • Munkahelyi tapasztalat:
    • Több éves szakmai tapasztalat az előkelő vendéglátó- vagy szállodaiparban
    • Vezetői pozícióban szerzett tapasztalat, ideális esetben étteremvezető-helyettesi, főpincéri vagy chef de rang pozícióban
    • Széleskörű ismeretek a borok, italok és az előkelő étkeztetés területén
  • Szakmai képesítés:
    • Elvégezett képzés a szállodai vagy vendéglátóipari ágazatban (pl. éttermi szakember, szállodai szakember)
    • F&B menedzsment vagy éttermi menedzsment szakirányú továbbképzés előnyt jelent
    • Személyes kompetenciák:
      • Vezetői képességek és csapatban való munkavégzés: Ön képes egy csapat vezetésére és motiválására
      • Erős szolgáltatás- és vendégközpontúság: nagyfokú empátiával és kiváló vendéglátói magatartással rendelkezik
      • Szervezői tehetség és strukturált munkamódszer
      • Nyomás alatti munkavégzésre való képesség és rugalmasság, különösen nagy vendégforgalom idején
      • Konfliktuskezelő képesség és magabiztos viselkedés, még stresszes helyzetekben is
      • Erős kommunikációs készség és megoldásorientált gondolkodás
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C1 (haladó szintű ismeretek)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Munkahelyi tapasztalat
4 Jahre
Vezetői tapasztalat
< 1 Jahr

Ajánlat

Kínálunk:

  • Felelősségteljes pozíció egy neves 4 csillagos superior szállodában
  • Vonzó és teljesítményhez kötött javadalmazást
  • Ingyenes étkezést és szállást a szezonban
  • Továbbképzési és továbbképzési lehetőségeket
  • Elkötelezett és motivált csapat
  • Munka modern és stílusos környezetben, egy fantasztikus téli úti célban
2400 €
Fizetés típusa
net
Nagyobb szakmai tapasztalattal és kiegészítő képesítéssel (pl. F&B menedzsment) a fizetés magasabb lehet
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Mosógép / szárítógép költségekkel
  • Ingyenes étkeztetés
  • Kedvezményes szállodai tartózkodás / belépők

Kapcsolattartó személy és cím