Chef de Partie (m/w/d) - EUROPÄISCHER HOF Aktivhotel & Spa
Chef de Partie (m/w/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.000 € net
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

éves állás

Österreich, Salzburg

Motivált XXXXXXX munkatársat keresünk cégünk számára. Ön fogja támogatni konyhai személyzetünket az összes étel elkészítésében és prezentálásában. Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk egy dinamikus csapatban. Nálunk mindig nyitva áll előtted a karrierlehetőség! Teljesítményarányos fizetés nálunk magától értetődő. Ne habozzon és jelentkezzen most online. Várjuk a jelentkezését!

Milyen feladatokra számíthat nálunk?

  • Felelősség az ételek megfelelő elkészítéséért, meghatározott mennyiségéért és dekoratív megjelenítéséért, valamint a teljes konyhai terület összes ételének minőségéért és ellenőrzéséért
  • Az áruk megfelelő áramlásának társszervezése és biztosítása a konyhában, a hűtőházakban és az összes raktárban
  • Közreműködés az új menütervek elkészítésében és az operatív folyamatok optimalizálásában, a felügyelővel konzultálva
  • Helyreállítás
  • A HACCP-koncepció higiéniai és biztonsági intézkedéseinek betartása
  • A tanoncok, gyakornokok és új kollégák képzése és oktatása

Követelmények

Milyen követelményekkel/képesítésekkel kell rendelkeznie?

  • Sikeresen elvégzett szakács szakképzés/szakácsképzés
  • Folyékony német nyelvtudás
  • Több éves szakmai és vezetői tapasztalat az előkelő szállodaiparban
  • Kreativitás és szenvedély a szakma iránt
  • Jó kommunikációs készség
  • Nagyfokú rugalmasság, megbízhatóság és rugalmasság
  • Az élelmiszerekre vonatkozó jogszabályok és előírások ismerete
  • A HACCP ismerete
  • Vállalkozói gondolkodás és magatartás
  • Csapatmunka és az alkalmazottak irányítása
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B1 (középhaladó)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

Ajánlat

Ajánlatunk Önnek - munkavállalói juttatásaink!

  • 3, 4, 5 vagy 6 napos hét (megállapodástól függően) részmunkaidőben vagy teljes munkaidőben
  • Szezonális vagy éves foglalkoztatás (megegyezés szerint)
  • 13. és 14. havi fizetés (szezonális foglalkoztatás esetén - időarányos fizetés)
  • Ingyenes étkeztetés - heti 7 nap, napi 3 étkezés
  • Szabályozott munkaidő és szabadidő
  • Rugalmasság a munkaidő-beosztás, a szabadidő és a szabadnapok tekintetében
  • Részben biztosított munkaruha (részlegtől függően)
  • Ingyenes, közeli szállás (megállapodás és rendelkezésre állás függvényében)
  • Ingyenes mosógép- és szárítógéphasználat a személyzeti házban (saját mosószer szükséges)
  • Kedvezményes szállodai tartózkodás a családtagok/barátok számára
  • Rendszeres képzések/tanfolyamok munkatársaink számára
  • Közös szabadidős tevékenységek
  • Fitnesztermünk ingyenes használata
  • Hegyi kerékpárjaink ingyenes használata (nyáron)
  • 50% kedvezmény minden SPA kezelésre
  • 50% kedvezmény az F&B szolgáltatásokra
  • Kedvezményes belépő az Alpentherme & Felsentherme Gasteinbe
  • Kedvezményes green fee a Gastein Golf Clubban
  • 30% kedvezmény a Stubnerkogel felvonónál található Sport Schober síkölcsönzőben történő síbérlésre

A cégünk által az egyenlő bánásmódról szóló törvénynek megfelelően nyújtott tájékoztatás: a kollektív szerződésnek megfelelő minimálbért kínálunk erre a pozícióra, a képzettségtől és tapasztalattól függően ennek megfelelő túlfizetési hajlandósággal.

Jövedelem: nettó 2.000,00 eurótól - 6 napos hét 48 órával.

2000 €
Fizetés típusa
net
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba