Sous chef (m/f/d) - EUROPÄISCHER HOF Aktivhotel & Spa
Sous chef (m/f/d)
Karrier-státusz
vezető pozíció
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.600 € net
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

éves állás

Österreich, Salzburg

Csapatunk erősítésére rugalmas, rugalmas és megbízható munkatársat keresünk, aki szokott példamutatóan dolgozni. Olyan elkötelezett személyiséget keresünk, lehetőleg a második sorból, aki szeretné megvalósítani a benne rejlő lehetőségeket csapatunk vezetésében. A széleskörű szociális juttatások és a tökéletes elhelyezés mellett átlagon felüli fizetésre is számíthatsz ebben a fontos pozícióban. Ne habozzon és jelentkezzen most online. Várjuk a jelentkezését!

Milyen feladatokra számíthat nálunk?

  • A főszakács támogatása a konyha zavartalan működésének biztosítása érdekében, valamint helyettesítés
  • Irányítás, koordinálás és önálló munkavégzés minden pozícióban vagy a saját szakterületén
  • Felelősség a megfelelő előkészítésért és főzésért a megadott mennyiségeknek megfelelően
  • Mise-en-place előkészületek
  • A teljes konyhai területen az összes élelmiszer egyenletes minőségének és ellenőrzésének biztosítása
  • Receptekkel való hozzájárulás és az ételek továbbfejlesztése
  • Új ötletek aktív kidolgozása és az ételek megvalósítása
  • A magas minőségi szint fenntartása
  • A munka- és gyártási folyamatok optimalizálása
  • A HACCP-koncepció higiéniai és biztonsági intézkedéseinek betartása
  • Gyakornokok, gyakornokok és kollégák képzése és oktatása
  • Az áruk megfelelő áramlásának társszervezése és biztosítása a konyhában, a hűtőházakban és az összes raktárban

Követelmények

Milyen követelményekkel/képesítésekkel kell rendelkeznie?

  • Sikeresen elvégzett szakács szakképzés/szakmunkásképzés és korábbi tapasztalat szakácsként vagy sous chefként
  • Folyékonyan beszél németül
  • Szakmai és vezetői tapasztalat az előkelő szállodaiparban
  • Kreativitás és szenvedély a szakma iránt
  • Jó kommunikációs készség
  • Magas szintű minőség, rugalmasság, megbízhatóság és rugalmasság
  • Az élelmiszerekre vonatkozó jogszabályok és előírások ismerete
  • A HACCP ismerete
  • Vállalkozói és költségtudatos gondolkodás és viselkedés
  • Csapatmunka és az alkalmazottak irányítása
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B1 (középhaladó)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

Ajánlat

Ajánlatunk Önnek - munkavállalói juttatásaink.

  • 3, 4, 5 vagy 6 napos hét (megegyezés szerint) részmunkaidőben vagy teljes munkaidőben
  • Szezonális vagy éves foglalkoztatás (megegyezés szerint)
  • 13. és 14. havi fizetés (szezonális foglalkoztatás esetén - időarányos fizetés)
  • Ingyenes étkeztetés - heti 7 nap, napi 3 étkezés
  • Szabályozott munkaidő és szabadidő
  • Rugalmasság a munkaidő-beosztás, a szabadidő és a szabadnapok tekintetében
  • Részben biztosított munkaruha (részlegtől függően)
  • Ingyenes, közeli szállás (megállapodás és rendelkezésre állás függvényében)
  • Ingyenes mosógép- és szárítógéphasználat a személyzeti házban (saját mosószer szükséges)
  • Kedvezményes szállodai tartózkodás családtagok/barátok számára és a Fidelity Hotels keretében
  • Rendszeres képzések/tanfolyamok munkatársaink számára
  • Közös szabadidős tevékenységek
  • Fitnesztermünk ingyenes használata
  • Hegyi kerékpárjaink ingyenes használata (nyáron)
  • 50% kedvezmény minden SPA kezelésre
  • 50% kedvezmény az F&B szolgáltatásokra
  • Kedvezményes belépő az Alpentherme & Felsentherme Gasteinbe
  • Kedvezményes green fee a Gastein Golf Clubban
  • 30% kedvezmény a Stubnerkogel felvonónál található Sport Schober síkölcsönzőben történő síbérletre

A cégünk által az egyenlő bánásmódról szóló törvénynek megfelelően nyújtott tájékoztatás: a kollektív szerződésnek megfelelő minimálbért kínálunk erre a pozícióra, a képzettségtől és tapasztalattól függően ennek megfelelő túlfizetési hajlandósággal.

Jövedelem: nettó 2.600,00 EUR - 6 napos hét 48 órás munkaidővel.

2600 €
Fizetés típusa
net