Operations Manager (m/f/d) - Green Foods Chiemsee
Operations Manager (m/f/d)
Belépés dátuma
01.10.2024
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Bayern
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés

Catering menedzsment Operations Manager (m/f/d)

éves állás

Deutschland, Bayern

Leírás

Az élelmezési műveletek vezetője

A Green Foods egy modern élelmiszer-koncepció, amely a Corona válságból nőtt ki 2020 elején. boldog ételek boldog embereknek. A Green Foods étterem széleskörű étlappal, naponta friss ételekkel és italokkal kényezteti vendégeit, amelyeket nagy odafigyeléssel készítenek el. A Seebruckban, közvetlenül a gyönyörű Chiemsee partján található étterem gyorsan népszerű találkozóhellyé vált a nap bármely szakában. Az étteremben 60 ülőhely van bent és 80 ülőhely a napozóteraszon, ahonnan kilátás nyílik a tóra. Az étteremhez kapcsolódik a QC Quartier Chiemsee, egy tíz szobás butikhotel, amely szállást kínál reggelivel.

Követelmények

Olyan elkötelezett, a vendéglátás iránt szenvedélyesen elkötelezett vezetőt keresünk, aki képes a konyhai és a kiszolgálói folyamatok összehangolására. Üzemeltetési vezetőként felelős leszel vállalkozásunk általános irányításáért, hatékonyan vezeted konyhai és kiszolgáló személyzetünket, és aktívan részt veszel az étterem területén végzett valamennyi feladatban.

  • Az összes működési folyamat koordinálása, beleértve a konyhát és a kiszolgálást is
  • A teljes működés és az alkalmazottak irányítása
  • Aktív részvétel az éttermi terület minden aspektusában
  • A vendégek tanácsadása és gondozása
  • A pénztárgéprendszer használata és a számlázás ellenőrzése
  • A rendelésért való felelősség
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • A szolgáltatási és higiéniai előírások betartásának biztosítása
  • A vezetőség támogatása
  • A munkarendek összeállítása
  • A panaszok kezelése

Az Ön profilja

  • Sikeresen elvégzett vendéglátóipari szakképzés
  • Több éves szakmai tapasztalat a vendéglátóiparban
  • Ideális esetben első vezetői tapasztalat
  • Üzleti adminisztrációs ismeretek
  • Rugalmasság és magas színvonalú szolgáltatási színvonal
  • Operatív és szervezési készségek
  • Vezetői példamutató szerepvállalás
  • Strukturált, önálló munkavégzés
  • Barátságos, ápolt és magabiztos viselkedés
  • Fizikai és mentális rugalmasság
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C1 (haladó szintű ismeretek)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

Ajánlat

Kínálunk

  • Vonzó, ambiciózus javadalmazási csomagot
  • Mozgásteret és értelmezési lehetőséget
  • Fiatal kollégákból álló, motivált csapat
  • Izgalmas és változatos munkakörnyezetet
  • Csapatszellemet, vendégszeretetet és ígéretes jövőbeli kilátásokat