Operations Manager (m/f/d) - Green Foods Chiemsee
Operations Manager (m/f/d)
Belépés dátuma
01.10.2024
Munkaidő
Teljes munkaidőben
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Bayern
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés

Nappali kávézó vezetése Operations Manager (m/f/d)

éves állás

Deutschland, Bayern

Leírás

Operator Tages Café

Seebruckban, közvetlenül a gyönyörű Chiemsee partján található a frissen felújított Tages Café, amelyet egy neves belsőépítész rendezett be.

Tágas bárteret, valamint beltéri és kültéri ülőhelyeket kínál. A kávézó jól látható a falu főutcáján, amely a tó mellett halad.

Követelmények

Az Ön feladatai

Olyan elkötelezett, a vendéglátóipar iránt szenvedéllyel rendelkező vezetőt keresünk, aki képes koordinálni egy vendéglátóipari vállalkozás működtetésével járó összes folyamatot. A nappali kávézó üzemeltetőjeként vállalja a vállalkozás általános irányítását, és aktívan részt vesz az éttermi terület minden feladatában.

  • Az összes működési folyamat koordinálása
  • A teljes működés és az alkalmazottak irányítása
  • Aktív részvétel az éttermi terület minden aspektusában
  • A vendégek tanácsadása és gondozása
  • A pénztárgéprendszer használata és a számlák ellenőrzése
  • A rendelésekért való felelősségvállalás
  • Adminisztratív feladatok elvégzése
  • A szolgáltatási és higiéniai előírások betartásának biztosítása
  • A panaszok kezelése

Az Ön profilja

  • Sikeresen elvégzett vendéglátóipari szakképzés
  • Több éves szakmai tapasztalat a vendéglátóiparban
  • Ideális esetben első vezetői tapasztalat
  • Üzleti adminisztrációs ismeretek
  • Rugalmasság és magas színvonalú szolgáltatási színvonal
  • Operatív és szervezési készségek
  • Vezetői példamutató szerepvállalás
  • Strukturált, önálló munkavégzés
  • Barátságos, ápolt és magabiztos viselkedés
  • Fizikai és mentális rugalmasság
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C1 (haladó szintű ismeretek)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

Ajánlat

Kínálunk

  • Vonzó, ambiciózus javadalmazási csomagot
  • Mozgásteret és értelmezési lehetőséget
  • Izgalmas és változatos munkakörnyezetet
  • Csapatszellemet, vendégszeretetet és ígéretes jövőbeli kilátásokat