Szaunavezető (m/w/d) - Übergossene Alm - Resort
Szaunavezető (m/w/d)
Belépés dátuma
18.10.2024
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés

Téli szezon

Österreich, Salzburg

Szakma és hivatás! A Dienten am Hochkönig-i Übergossenen Alm mintegy 70 alkalmazottja lelkesen éli hivatását. Otthon érzik magukat, és ezt a vendégeinknek is megmutatják. Kiváló munkahelyeket, szabadidős lehetőségeket és egy olyan "Alm-csapatot" kínálunk, amely inspirál.

Az Ön feladatai

  • Infúziók és hámlasztások előkészítése és kivitelezése
  • A különböző infúziók megtervezése a vendégek számára
  • Kapcsolattartó személy a vendégek számára
  • A teljes szaunaterület tisztaságának felügyelete és ellenőrzése
  • A medence- és szaunaműveletek zavartalan működésének biztosítása
  • Törölközők pótlása
  • A szauna/gőzfürdő/úszómedence technológiájának ellenőrzése
  • A napozóterületek felügyelete (rend és tisztaság, segítségnyújtás a napernyők és napozóágyak elhelyezésében)
  • A medence szabályainak betartása

Az Ön profilja

  • Befejezett szaunamesteri képzés
  • Szakmai tapasztalat a szaunaágazatban
  • Élvezze a vendégekkel való munkát
  • Előnyt jelent az úszás és az életmentő képzés
  • Folyékonyan beszél németül és jól beszél angolul

Legyen a Hochkönig SPA csapatának tagja, számos előnnyel:

  • Egyágyas vagy kétágyas szoba saját fürdőszobával/WC-vel, erkéllyel és konyhasarokkal a közeli személyzeti házakban
  • Shuttle a személyzeti házak és a szálloda között - menetrenddel
  • Mosógépek és szárítógépek
  • Lapos TV és Wifi
  • napi 3 étkezés - beleértve a szabadnapokat is (ezért nincs egyéb megélhetési költség)
  • Munkaruha biztosított
  • Továbbképzési lehetőségek a BAWH képzési programjának részeként
  • Közös szabadidős tevékenységek - grillezés, szánkózás, karácsonyi ünnepség, szezonzáró buli, túrák
  • 50% kedvezmény a nyári Hochkönigcardra (a túrabuszok és a felvonók ezzel a kártyával ingyenesen használhatók)
  • 30% kedvezmény az Almshopban és a Hochkönig SPA-ban történő vásárlásokból
  • Családja és barátai a családi és baráti áron (100 €/fő/nap - a szabad helyek függvényében) szállhatnak meg nálunk.
  • Kedvezmény más BAWH szállodákban való éjszakázásra
  • A fedett teniszközpont és a fitneszterem használata
  • Karácsonyi és születésnapi ajándék minden alkalmazottnak
  • 500 € bónusz egy új munkavállaló elhelyezéséért, ha egy teljes szezonon keresztül marad

Az Übergossene Alm ResortrólAzÜbergossene Alm Resort egy igazán mesés hely. A négycsillagos superior Hotel Übergossene Alm a Hochkönig meredek sziklás csúcsai alatt, a Salzburger Land érintetlen alpesi tájának közepén található. Az Übergossene Alm legendája egykor 1250 méteres magasságban játszódott, és ma az azonos nevű üdülőhely álomszerű hátteret nyújt egy felejthetetlenül pihentető hegyi élményhez. Friss hegyi levegő, családias osztrák vendégszeretet - egy nyaralás az Übergossenen Alm-on több mint kikapcsolódás, mély lélegzetvétel és élvezet. Ez tiszta életöröm, mélyen gyökerező hitelesség és egyedülálló élmények. Verena és Wolfgang Burgschwaiger a második generáció, amely az Übergossene Alm Resortot vezeti - a kis Moritz révén már a harmadik generáció várakozik a szárnyak alatt. Képzelje csak el: "Amit szeret csinálni, azt jól csinálja" Ismeri már ezt? Nálunk ez az érzés még erősebb, mert szeretjük, amit csinálunk. A részletekre való odafigyelést, a munkánk iránti szenvedélyt. Csapatként, családként dolgozunk együtt, tisztelettel és megbecsüléssel. Ezek nélkül a sarokkövek nélkül csak egy lennénk a sok szálloda közül. De mi és az Ön Almája sokkal több vagyunk! Rengeteg csapatszellem, kreativitás, munkavállalói juttatások és bájos Alm rituálék. Ez egyáltalán nem hangzik munkának, ugye? Van még kérdése?

Követelmények

Szauna master (M/W/D)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

Ez a pozíció a szállodaipari és vendéglátóipari kollektív szerződés hatálya alá tartozik. A KV minimálbér, valamint a túlórák, prémiumok és a törvényes szociális juttatások érvényesek. A képzettségi profiltól függően túlfizetés lehetséges.

Állásajánlataink

Összes munkahely