Chef de Partie (m/w/d) - Übergossene Alm - Resort
Chef de Partie (m/w/d)
Belépés dátuma
13.12.2024
Munkaidő
Teljes munkaidőben
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
1.950 € net

Österreich, Salzburg

Motivált Chef de Partie-t (Entremetier, Gardemanger) keresünk a következő téli szezonra. Ön fogja támogatni konyhai személyzetünket az összes étel elkészítésében és bemutatásában. Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk egy dinamikus csapatban. Nálunk mindig nyitva áll előtted a karrierlehetőség! A teljesítményarányos bérezés nálunk magától értetődő. Ne habozzon és jelentkezzen most online. Várjuk a jelentkezését!

Követelmények

Energikusan és lengő fakanállal állsz a konyhai akciók középpontjában? Te vagy a büfé hőse, és mindig tudod a tökéletes köretet a menü lekerekítéséhez? Akkor irány a központ, és keresd Christoph Fuchsbergert! Ő Almunk megtestesült szíve, és biztosítja Önnek álmai állását Almunkban.

Az Ön feladatai:

- Konyhai személyzetünk támogatása az összes étel elkészítésében és bemutatásában (Entremétier és Gardemanger)

Az Ön profilja:

- Végzett képzés és hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

- Magas szintű azonosulás a feladatköröddel

- Kreatív és elkötelezett

- A legmagasabb fokú minőségtudatosság

Ön és mi, ez jól hangzik? Talán még egy igazi "match" is, barátok egy életre, hogy úgy mondjam. Mondd csak, mi vagy te? Cukormáz vagy szarvasgomba? Ne habozzon, és jelentkezzen most online. Várjuk a jelentkezését!

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Munkahelyi tapasztalat
1 Jahr

- Egyágyas vagy kétágyas szoba saját fürdőszobával/WC-vel, erkéllyel és konyhasarokkal a közeli személyzeti házakban

- Buszjárat a személyzeti házak és a szálloda között - menetrenddel

- Mosógépek és szárítógépek (térítés ellenében)

- Síkképernyős TV és WiFi

- Napi háromszori étkezés - még szabadnapokon is

- Munkaruha biztosított

- Továbbképzési lehetőségek a BAWH képzési programjának részeként

- Közös szabadidős tevékenységek - grill estek, szánkózás, karácsonyi ünnepség, szezonzáró buli, túrák

- 50%-os kedvezmény a nyári Hochkönigcardra (a túrabuszok és a hegyi vasutak ezzel a kártyával ingyenesen használhatók)

- 30% kedvezmény az Alm Shopban és a Hochkönig SPA-ban történő vásárláskor

- 50% kedvezmény a Hochkönig SPA-ban a masszázsokra és az arckezelésekre

- Családtagjai és barátai a családi és baráti áron szállhatnak meg nálunk (100 €/fő/nap - a szabad helyek függvényében).

- Kedvezmény más BAWH szállodákban történő éjszakai tartózkodás esetén

- A fedett teniszközpont és a fitneszterem használata

- Karácsonyi és születésnapi ajándék minden munkatársunknak

- 500 € bónusz egy olyan alkalmazott elhelyezéséért, aki szintén egy teljes szezonra marad nálunk

1950 €
Fizetés típusa
net
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Csökkentett síbérlet
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Társalgó
  • Mosógép / szárítógép költségekkel
  • Közös szabadidős tevékenységek
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy
  • Kedvezményes szállodai tartózkodás / belépők
  • Képzés és továbbképzés

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely