Gondnok / technikus (m/f/d) - Übergossene Alm - Resort
Gondnok / technikus (m/f/d)
Belépés dátuma
09.12.2024
Munkaidő
Teljes munkaidőben
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés

Österreich, Salzburg

Gondnokokat/házmestert keresünk cégünk számára a következő szezonra. Érdekes környezetre és egy jól összeszokott csapatra számíthatsz. Változatos munkát kínálunk a cég különböző területein. A teljesítményarányos fizetés számunkra magától értetődő. Ne habozzon és jelentkezzen most online. Várjuk a jelentkezését!

Követelmények

Élvezed a gondozást, ápolást és fenntartást az életedért? Van két "jobb kezed" és néha lendíted a nagy kalapácsot? Akkor dobja el a csavarokat és irány Christoph Fuchsberger! Ő Almunk megszemélyesített szíve, és biztosítja Önnek álmai munkáját.

Az Ön feladatai:

- Támogatás és segítségnyújtás a teljes épületgépészeti területen

- A rend és a tisztaság felügyelete az összes műszaki területen

- A kültéri terület karbantartása

- Napi teendők, mint például szemét, használt üveg és túrák

- Szükség esetén bőrönd- és transzferszolgálat

Az Ön profilja:

- Megbízhatóság

- kézügyesség

- szorgalom

- Jó német nyelvtudás, ideális esetben idegen nyelvek ismerete is

- B osztályú vezetői engedély

Ön és mi, ez jól hangzik? Talán még egy igazi "match" is, barátok egy életre, hogy úgy mondjam. Mondd csak, mi vagy te? Kalapács vagy szögbelövő? Ne habozzon és jelentkezzen most online. Várjuk a jelentkezését!

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)

Számítógépes ismeretek

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
Andere
Jó ismeretek
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Munkahelyi tapasztalat
1 Jahr

- Egyágyas vagy kétágyas szoba saját fürdőszobával/WC-vel, erkéllyel és konyhasarokkal a közeli személyzeti házakban

- Buszjárat a személyzeti házak és a szálloda között - menetrenddel

- Mosógépek és szárítógépek (térítés ellenében)

- Síkképernyős TV és WLan

- Napi háromszori étkezés - még szabadnapokon is

- Munkaruha biztosított

- Közös szabadidős tevékenységek - grill estek, szánkózás, karácsonyi ünnepség, szezonzáró buli, túrák

- 50%-os kedvezmény a nyári Hochkönigcardra (a túrabuszok és a hegyi vasutak ezzel a kártyával ingyenesen használhatók)

- 30% kedvezmény az Alm Shopban és a Hochkönig SPA-ban történő vásárláskor

- 50% kedvezmény a Hochkönig SPA-ban a masszázsokra és az arckezelésekre

- Családtagjai és barátai a családi és baráti áron szállhatnak meg nálunk (100 €/fő/nap - a szabad helyek függvényében).

- Kedvezmény más BAWH szállodákban történő éjszakai tartózkodás esetén

- A fedett teniszközpont és a fitneszterem használata

- Karácsonyi és születésnapi ajándék minden munkatársunknak

- 500 € bónusz egy olyan alkalmazott elhelyezéséért, aki szintén egy teljes szezonra marad nálunk

Ez a pozíció a szállodaipari és vendéglátóipari kollektív szerződés hatálya alá tartozik. A KV minimálbér, valamint a túlórák, prémiumok és a törvényes szociális juttatások érvényesek. KV túlfizetés lehetséges a képzettségi profiltól függően
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • Konyha
  • TV
  • Internet

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely