Gyermekgondozási munkatárs (m/f/d) - Übergossene Alm - Resort
Gyermekgondozási munkatárs (m/f/d)
Karrier-státusz
pályakezdö
Belépés dátuma
09.12.2024
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
1.700 € net

Österreich, Salzburg

Szakképzett, gondoskodó, felelősségteljes és motivált gyermekgondozó asszisztenst keresünk a következő szezonra. Érdekes és felelősségteljes munkakörre számíthatsz egy jól összeszokott csapatban. Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk egy dinamikus csapatban. Nálunk mindig nyitva áll előtted a karrierlehetőség! A teljesítményarányos bérezés számunkra természetes. Ne habozzon és jelentkezzen most online. Várjuk a jelentkezését!

Követelmények

Szeretsz játszani, szórakozni és tombolni? Még nem búcsúztál el a belső gyermekedtől? Pán Péter, Rapunzel és Rob in Hood még mindig a hőseid? Akkor írd meg a saját mesédet az Übergossene Almon. Tanja Schweiger az Almunk megszemélyesített szíve, és biztosítja Önnek álmai munkahelyét a Hochkönig lábánál.

Az Ön feladatai:

- Gyermekek gondozása 3 éves kortól

- A gyermekek felügyelete ebéd és vacsora alatt

- A felügyeleti kötelezettség betartása és felelősségvállalás

- A kreatív, aktív és változatos gyermekszórakoztató program megvalósítása

- Részvétel a Kinderalm gyermekprogramjainak kialakításában

- Játék és kézműves foglalkozások segítése a gyerekekkel

- Önálló, szervezett és vendégközpontú munka

- Tisztaság a higiéniai előírásoknak megfelelően

- Rugalmas és hajlandó segíteni az osztályok között, ha nincs gondozandó gyermek.

Az Ön profilja:

- Elvégezett gyermekgondozói képzés

- első releváns tapasztalat

- jó modor

- magabiztos, magabiztos viselkedés

- szakképzettség

- gondoskodó

- felelősségteljes

- motivált

Te és mi, ez jól hangzik? Talán még egy igazi "párosítás", barátok egy életre, hogy úgy mondjam.

Szóval mondd el, mi vagy te? Bohóc orr vagy színes ceruza?

Ne habozz, és jelentkezz most online.

Várjuk a jelentkezését!

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
< 1 Jahr

- Egyágyas vagy kétágyas szoba saját fürdőszobával/WC-vel, erkéllyel és konyhasarokkal a közeli személyzeti házakban

- Buszjárat a személyzeti házak és a szálloda között - menetrenddel

- Mosógépek és szárítógépek (térítés ellenében)

- Síkképernyős TV és WLan

- Napi háromszori étkezés - még szabadnapokon is

- Munkaruha biztosított

- Továbbképzési lehetőségek a BAWH képzési programjának részeként

- Közös szabadidős tevékenységek - grill estek, szánkózás, karácsonyi ünnepség, szezonzáró buli, túrák

- 50%-os kedvezmény a nyári Hochkönigcardra (a túrabuszok és a hegyi vasutak ezzel a kártyával ingyenesen használhatók)

- 30% kedvezmény az Alm Shopban és a Hochkönig SPA-ban történő vásárláskor

- 50% kedvezmény a Hochkönig SPA-ban a masszázsokra és az arckezelésekre

- Családtagjai és barátai a családi és baráti áron szállhatnak meg nálunk (100 €/fő/nap - a szabad helyek függvényében).

- Kedvezmény más BAWH szállodákban történő éjszakai tartózkodás esetén

- A fedett teniszközpont és a fitneszterem használata

- Karácsonyi és születésnapi ajándék minden munkatársunknak

- 500 € bónusz egy olyan alkalmazott elhelyezéséért, aki szintén egy teljes szezonra marad nálunk

1700 €
Fizetés típusa
net
5 napos hétre, heti 42,5 órával.
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Csökkentett síbérlet
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Mosógép / szárítógép költségekkel
  • Közös szabadidős tevékenységek
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy
  • Kedvezményes szállodai tartózkodás / belépők

Kapcsolattartó személy és cím