Commis de rang (m/w/d) - Übergossene Alm - Resort
Commis de rang (m/w/d)
Karrier-státusz
pályakezdö
Belépés dátuma
20.12.2024
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
1.800 € net

Téli szezon

Österreich, Salzburg

Téged keresünk! Commis de Rang-ként a Chef de Rang-oddal és egy másik kollégáddal együtt körülbelül 30 vendég étkeztetéséért leszel felelős az esti felszolgálás során. A délutáni snack és "a hegy talán legjobb reggelije" alatt a vendégek gondozásáért, az asztalok megterítéséért, a különböző tematikus büfék díszítéséért és felállításáért, az előkészítésért és az utómunkákért is te felelsz. A részleges, korai vagy délutáni műszakokat főpincérünk/pincérnőnk szervezi. Heti 5,5 nap és napi 9 óra alapján teljesítményarányos fizetést kínálunk.

Követelmények

A kiszolgálás, az ajánlás és a dicséret a véredben van? Megtestesíti az ékesszólást, van érzéke az árnyalatokhoz, és sosem áll le egy jó mondatnál? Akkor szükségünk van rád! Menjen el az asztalok mellett, és keresse Christoph Fuchsbergert! Ő Almunk megtestesült szíve, és biztosítja Önnek álmai állását Almunkon

Az Ön feladatai:

- Az esti étkezések felszolgálása

- Vendégkiszolgálás a délutáni uzsonna és a reggeli alatt, valamint előkészítő és utómunka

- Asztalterítés, dekoráció, tematikus büféasztalok megterítése

- Pultosok-> italok előkészítése, poharak mosása és polírozása, evőeszközök polírozása

Az Ön profilja:

- Magabiztos megjelenés és pozitív kisugárzás

- Elkötelezett, motivált és rugalmas

- Nyugodt fej a rohanó időkben

You & Us, ez jól hangzik? Talán még egy igazi "match" is, barátok egy életre, hogy úgy mondjam. Mondd csak, milyen vagy te? Tulipánhordozó vagy filézőmester?

Ne habozz, és jelentkezz most online. Várjuk a jelentkezését!

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B1 (középhaladó)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
< 1 Jahr

- Egyágyas vagy kétágyas szoba saját fürdőszobával/WC-vel, erkéllyel és konyhasarokkal a közeli személyzeti házakban

- Transzfer a személyzeti házak és a szálloda között - menetrenddel

- Mosógépek és szárítógépek - Síkképernyős TV és WLan - Napi 3 személyzeti étkezés - még szabadnapokon is

- Munkaruha biztosított

- Továbbképzési lehetőségek a BAWH képzési programjának részeként

- Közös szabadidős tevékenységek - grill estek, szánkózás, karácsonyi ünnepség, szezonzáró buli, túrák

- 50%-os kedvezmény a nyári Hochkönigcardra (a túrabuszok és a hegyi vasutak ezzel a kártyával ingyenesen használhatók)

- 30% kedvezmény az Alm Shopban és a Hochkönig SPA-ban történő vásárláskor

- 50% kedvezmény a Hochkönig SPA-ban a masszázsokra és az arckezelésekre

- Családtagjai és barátai a családi és baráti áron szállhatnak meg nálunk (100 €/fő/nap - a szabad helyek függvényében).

- Kedvezmény más BAWH szállodákban történő éjszakai tartózkodás esetén

- A fedett teniszközpont és a fitneszterem használata

- Karácsonyi és születésnapi ajándék minden munkatársunknak

- 500 € bónusz egy új alkalmazott elhelyezéséért, ha ő is egy teljes szezonra marad

1800 €
Fizetés típusa
net
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet

Kapcsolattartó személy és cím