Restaurant Management (m/f/d) - Hotel Mooshaus ****Superior
Restaurant Management (m/f/d)
Karrier-státusz
vezető pozíció
Belépés dátuma
26.11.2024
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
3.000 € net

Téli szezon

Österreich, Tirol

Meg tudja különböztetni a chardonnay-t a rizlingtől, és a legkülönfélébb ételekhez tudja ajánlani a megfelelő kísérőt? Szenvedélyes vendéglátó vagy és a véredben van a gasztronómia? Akkor jó helyen jársz 2020 méteres tengerszint feletti magasságban. Jelentkezz MOST! Jóval több mint 200 munkatársunk találkozik velünk minden évben a téli szezonban. Igen, teljes mértékben profik vagyunk abban, amit csinálunk. És ugyanilyen profi módon vezetjük végig munkatársainkat a szezonon, a programokon, a szabadidőn, sőt, egyeseket még az életen is.

Követelmények

Feladatok:

  • A vendégek fogadása és leültetése
  • Személyes kiszolgálás és tanácsadás vendégeinknek
  • Vendégközpontú panaszkezelés
  • Asztalfoglalások elfogadása és asztalterv készítése
  • Szolgálati rendek készítése
  • A kiszolgáló személyzet utasítása
  • Az étteremben zajló összes munkafolyamat felügyelete és lebonyolítása
  • Az éttermi csapat irányítása és fejlesztése
  • Felelős a pénztárgépért és a könyvelési rendszerért

Elvárásaink

  • Legalább két idegen nyelv ismerete
  • Több éves szakmai tapasztalat hasonló pozícióban (200 férőhely feletti étterem)
  • Nagyon jó bor- és szeszesital-ismeret
  • Példás modor és vezetői képességek
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség
  • Kreatív és önálló munkavégzésre való képesség
  • Rugalmasság, nyomás alatti munkavégző képesség és pontosság
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
3 Jahre

  • élvezze az ingyenes szállást szeretettel berendezett személyzeti üdülőink egyikében, beleértve a WLAN-hozzáférést és a parkolási lehetőséget
  • Edzeni a személyzeti edzőtermünkben
  • Élvezze az ingyenes étkezést a hét 7 napján
  • Spóroljon a GERBER BÓNUSZ-szal: -50% minden GERBER létesítményben (kivéve a 2020-as bár)
  • Szabadidős szórakozás a sípályákon a kedvezményes síbérlettel
3000 €
Fizetés típusa
net
Túlfizetés lehetséges a képesítések függvényében
Szálláshely típusa
Kétágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Csökkentett síbérlet
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Társalgó
  • Mosógép / szárítógép költségekkel
  • Közös szabadidős tevékenységek
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy
  • Kedvezményes szállodai tartózkodás / belépők
  • Képzés és továbbképzés

Kapcsolattartó személy és cím