Gyermekgondozási vezető (m/f/d) - Der Böglerhof - pure nature resort *****
Gyermekgondozási vezető (m/f/d)
Belépés dátuma
06.12.2024
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

Téli szezon

Österreich, Tirol

A Böglerhofban nagy hangsúlyt fektetünk az emberiességre és mindazok jólétére, akik velünk jönnek és mennek. Minden ember egyedi, és pontosan ez az, amit mi értékelünk. Olyan légkört teremtünk, amelyben a vendégek, a munkatársak, a kollégák és a partnerek egyaránt szívesen látottnak és megbecsültnek érzik magukat.

Családi vezetésű, 75 szobával rendelkező 5 csillagos szállodánk az idilli Alpbachtal-völgyben, Tirolban található.

Szereti a gyerekeket, és meleg, nyitott természetével mosolyt csal az arcukra? Akkor tökéletesen illeszkedsz a csapatunkba!

Kids Clubunkba keresünk elkötelezett munkatársat (m/f/d) 06.12.24-től 21.04.25-ig, aki a hét 6 napján 14:30-tól 21:30-ig ott lesz kis vendégeink számára, és felejthetetlen pillanatokat szerez nekik.

Feladataid:Szeretettel fogsz gondoskodni a 3 éves és idősebb gyermekekről Kids Clubunkban.

  • Kreatív és oktató tevékenységeket fogsz szervezni és tervezni, amelyek inspirálják a gyerekeket.
  • Biztosítani fogod, hogy a kicsik biztonságos és vidám környezetben érezzék jól magukat.
  • Változatos játék- és kézműves tevékenységeket tervezel és vezetsz.
  • Kapcsolatot tartasz a szülőkkel, hogy reagálj a kívánságaikra és aggodalmaikra, és megteremtsd a minden szempontból jó érzést.

Követelmények

  • Lelkesedés a gyermekekkel való munka iránt, valamint a pozitív és támogató környezet megteremtésének képessége
  • Tapasztalat a gyermekek gondozásában és az életkornak megfelelő tevékenységek ismerete
  • Kreativitás és az innovatív programok kidolgozásának képessége
  • Csapatszellem és együttműködés a szálloda más részlegeivel
  • Rugalmasság a munkaidő tekintetében, mivel a Kids Club hétvégén és ünnepnapokon is nyitva lehet
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Kiváló kommunikációs készség német (C1) és angol (B2) nyelven
  • Udvarias viselkedés és ápolt megjelenés
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
2 Jahre

  • Biztonságos munkahely kilátásokkal: Nálunk megbízható és stabil munkahelyre számíthat, ahol hosszú távra tervezhet.
  • Tisztességes és átlátható: digitális munkaidő-nyilvántartás és 6 napos hét
  • Teljes körű ellátás: Ingyenes étkeztetés a reggelitől a vacsoráig - még a szabadnapokon is.
  • Teljesítményarányos fizetés: A tisztességes és megfelelő fizetés számunkra természetes.
  • Továbbképzés benne: Havi rendszerességű képzések segítik elő az Ön szakmai és személyes fejlődését.
  • Lakhatás kiváló helyen: Gyönyörű csapatlakások a szállodától mindössze egy percre, konyhasarokkal, erkéllyel, nagyszerű kilátással és igény szerint síkképernyős TV-vel felszerelve.
  • Wellness és szabadidő: Két gyógyfürdőnk ingyenes használata, beleértve a medencéket, úszótavat, szaunákat, teniszpályát és kerékpárokat (e-bike és mountain bike).
  • Kedvezmények: 50% kedvezmény a spa kezelésekre (a szülők számára is), kedvezményes árak családi tartózkodás esetén nálunk és a partnerhotelekben, valamint kedvezmények a Böglerhof üzletünkben.
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba

Kapcsolattartó személy és cím