Commis de rang (m/w/d) - Der Böglerhof - pure nature resort *****
Commis de rang (m/w/d)
Belépés dátuma
05.12.2024
Munkaidő
Teljes munkaidőben
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

éves állás

Österreich, Tirol

Megbízható és figyelmes Commis de Rangot keresünk december 5-től, aki szívesen gondoskodik vendégeinkről. Ha szeretsz vendégekkel foglalkozni és értékeled a családias környezetet, akkor jó helyen jársz.

Légy a csapatunk tagja és járulj hozzá egy olyan szállodához, amely meleg légköréről és őszinte vendégszeretetéről ismert. Alig várjuk, hogy veled együtt dolgozhassunk, hogy csodálatos élményeket nyújtsunk vendégeinknek!

Követelmények

Az Ön feladatai:

  • A vendégeknek felejthetetlen kulináris élményt kell nyújtania.
  • Professzionális italkiszolgálás biztosítása vendégeink kéréseinek gyors és hatékony teljesítésével.
  • Felelősség az irodai kiszolgálásért, beleértve a megfelelő evőeszközök és poharak kiszolgálását
  • Az étterem területén a tisztaság és a rend biztosítása, hogy vendégeink számára mindig kellemes légkört biztosítsunk
  • Büféfelszolgálás, hogy vendégeinknek változatos étel- és italválasztékot mutassunk be, és garantáljuk a páratlan gasztronómiai élményt.

Ezt várjuk el Öntől:

  • Szakmai tapasztalat: az előkelő szállodaiparban (4 csillagos superior vagy 5 csillagos)
  • Szolgáltatásorientáltság: Figyelmes, udvarias vagy, és érzéked van vendégeink igényeihez, hogy első osztályú szolgáltatási élményt nyújthass számukra.
  • Pontos és tiszta munka: A precizitás és a tisztaság számodra természetes, legyen szó akár az étel- és italfelszolgálásról, akár az étterem előkészítéséről a kiszolgáláshoz.
  • Nyelvtudás: Folyékonyan beszélsz németül és jól beszélsz angolul, hogy a nemzetközi vendégeinkkel való kommunikáció zökkenőmentes legyen.
  • Csapatmunkára való képesség, rugalmasság és pontosság: Szeretsz csapatban dolgozni, rugalmas vagy és mindig megbízható, még stresszes helyzetekben is.
  • modor és ápolt megjelenés: Barátságos viselkedése, jó modora és vonzó megjelenése képviseli szállodánk magas színvonalát, és hozzájárul a kellemes légkörhöz.
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

Ajánlat

  • Biztos munkahely egy gyönyörű tiroli hegyi faluban
  • Digitális időfelvétel
  • 5, 5,5 vagy 6 napos hét
  • Ingyenes étkeztetés: Reggeli, ebéd, délutáni és vacsora (szabadnapokon is)
  • Teljesítményalapú és méltányos díjazás
  • Havi képzés különböző témákban (szakmai és személyes)
  • Gyönyörű csapatlakások mindössze 1 perc sétára a szállodától (a szállás ingyenes). Amire számíthatsz: konyhasarok, nagyszerű kilátás, erkély és síkképernyős TV igény szerint
  • Két gyógyfürdőnk ingyenes használata medencékkel, úszó tó, szaunák, teniszpálya, e-bike, mountain bike és co.
  • -50% kedvezmény a spa kezelésekre (a szülők számára is)
  • Kedvezményes árak, ha családja nálunk száll meg a szállodában
  • Kedvezményes árak a partnerhotelekben
  • Kedvezményes árak a Böglerhof üzletünkben található összes árucikkre
megegyezés szerint
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely