Chef de Partie (m/w/d) - Hotel & Appartements Alpenland
Chef de Partie (m/w/d)
Belépés dátuma
25.11.2024
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.600 € net

Téli szezon

Österreich, Salzburg

Motivált Chef de Partie-t keresünk november végétől az obertauerni Hotel Alpenlandba.

Chef de Partie-ként Ön fogja támogatni konyhai csapatunkat kényeztető félpanziónk megvalósításában, és első osztályú alpe-adriai konyhával örvendezteti meg vendégeinket. Felelős leszel a hideg és meleg ételek elkészítéséért, amelyek mind a klasszikus osztrák, mind a nemzetközi konyhát a legmagasabb szinten képviselik.

Vendégeinknek bőséges svédasztalos reggelit, ebédidőben egy kis à la carte menüt, délután süteménybüfét és egy kis síbüfét, este pedig finom, 4 fogásos választékos menüt kínálunk egy nagy salátabüfével és egy gyönyörű sajttállal. Heti tematikus büfék egészítik ki kínálatunkat.

Követelmények

Nagyszerű kreativitás és csapatszellem a részetekről nagyon üdvözlendő. Elvárjuk a jó szaktudást, motiváltságot, becsületességet és pontosságot, valamint a cég iránti lojalitást.

Az Ön feladatai:

  • Egy állás önálló vezetése
  • Minden hideg és meleg étel elkészítése a klasszikus osztrák és nemzetközi konyha keretében
  • Koordináció és konzultáció a konyhavezetéssel
  • Közreműködés a menüterv kialakításában
  • Büfék előkészítése
  • A legmagasabb minőségi előírásoknak megfelelő munkavégzés
  • A HACCP-irányelvek betartása
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
2 Jahre

  • Jól strukturált bevezetés és a felelősségi terület megismerése
  • Digitális csapatkézikönyv a programmal, a szállodával és Obertauernnel kapcsolatos részletes információkkal
  • Egyágyas szoba az új csapatszárnyban
  • Ingyenes étkeztetés (szabadnapokon is)
  • Ingyenes munkaruhatisztítás
  • Kedvezmények masszázsra, síbérletre, bérletre, rendezvényekre
  • Obertauern Crew Card

Szállodánk családi vállalkozás, így ismerjük vendégeinket és munkatársainkat egyaránt. Egy jó érzésű munka nagyszerű juttatásokkal. Kényeztető csapatunkban garantáltan jó fogadtatásban lesz részed és várjuk jelentkezésedet!

2600 €
Fizetés típusa
net
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Csökkentett síbérlet
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Ingyenes étkeztetés
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy

Kapcsolattartó személy és cím