Commis de rang (m/w/d) - Hotel & Appartements Alpenland
Commis de rang (m/w/d)
Karrier-státusz
pályakezdö
Belépés dátuma
25.11.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (6 nap)
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
1.900 € net

Téli szezon

Österreich, Salzburg

Motivált Commis de Rang munkatársat keresünk november végétől az obertauerni Hotel Alpenlandba.

Commis de Rang-ként Ön fogja támogatni kiszolgáló csapatunkat kényeztető félpanziónk keretében. Kiváló minőségű ételekkel és tökéletesen illeszkedő borokkal felejthetetlen örömteli pillanatokat teremtünk vendégeink számára. Nagy hangsúlyt fektetünk az első osztályú kiszolgálásra, és olyan motivált munkatársakat várunk, akik osztoznak a vendéglátás iránti szenvedélyünkben.

Követelmények

Motivált vagy és szeretsz a vendégekkel dolgozni. Megbízható és felelősségteljes vagy, és már szereztél tapasztalatot a szolgáltatási szektorban. A barátságosság, a csapatszellem, a munka öröme és a vállalat iránti lojalitás nagyon fontos számunkra. Elvárjuk az ápolt megjelenést, elkötelezettséget, becsületességet és pontosságot, valamint a munkához való pozitív hozzáállást.

Az Ön feladatai:

  • A mise-en-place előkészületek elvégzése
  • Asztalok megterítése
  • Az ételek felszolgálása
  • Az ételek megfelelő tálalása
  • A büfék feltöltése és takarítása
  • A vendégek fogadása és kiszolgálása
  • Az étlap biztonságos ismerete
  • Egy állomásért való közös felelősségvállalás
  • Tisztaság az étteremben és a hátsó irodában
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Munkahelyi tapasztalat
< 1 Jahr

  • Jól strukturált bevezetés és a felelősségi terület megismerése
  • Digitális csapatkézikönyv a programmal, a szállodával és Obertauernnel kapcsolatos részletes információkkal
  • Kétágyas vagy egyágyas szoba az új csapatszárnyban
  • Ingyenes étkeztetés (szabadnapokon is)
  • Kedvezmények masszázsra, síbérletre, bérletre, rendezvényekre
  • Obertauern Crew Card

Szállodánk családi vállalkozás, így ismerjük vendégeinket és munkatársainkat egyaránt. Egy jó érzésű munka nagyszerű juttatásokkal. Kényeztető csapatunkban garantáltan jó fogadtatásban lesz részed és várjuk jelentkezésedet!

1900 €
Fizetés típusa
net
Túlfizetés a képesítéstől függően
Szálláshely típusa
Kétágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Csökkentett síbérlet
  • Privát mosodai szolgáltatás
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy

Kapcsolattartó személy és cím