Éjszakai szolgálat (m/f/d) - Bergland Design- und Wellnesshotel
Éjszakai szolgálat (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.250 € bruttó
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

Österreich, Tirol

A "casual luxury" Design Hotel Bergland Söldenben semmi sem lehetetlen. Mindenkit szívesen látunk itt, és szenvedélyünk, hogy vendégeinket a magas színvonalú szolgáltatásainknak megfelelő, mindenre kiterjedő szolgáltatási színvonallal kényeztessük. A luxus az a szó, amely pontosan ezt az igényt fordítja le nemzetközi vendégeink nyelvére - luxus, de "laza". Különösen nagyra értékeljük a fiatal csapattagokat, és mindig lehetőséget adunk nekik, hogy már a kezdetektől fogva hozzátegyék tudásukat.

Az Ön feladatai
  • A vendégeinkkel közvetlen kapcsolatban álló pontok, valamint e-mailen keresztül nagyon jó német és angol nyelvtudással rendelkező személyek
  • Rendezett munkakörnyezet kialakítása az elülső és a hátsó irodai részen
  • A Protel, a Daily Point és a Hotelkit az Ön társai a digitális világban, és optimális támogatást nyújtanak Önnek.
Az Ön profilja
  • Elvégezett képzés vagy ezzel egyenértékű szakmai tapasztalat ebben a pozícióban
  • Nagyon jó német és angol nyelvtudás
  • Jó nyelvi kifejezőkészség, magabiztos modor
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség, kollegialitás, kezdeményezőkészség
  • Motiváció a továbbképzésre
  • Példamutató és reprezentatív magatartás
  • Előny: Protel, Daily Point és Hotelkit ismerete

A proaktív csapatmunkáért egyedülálló juttatásokkal szeretnénk jutalmazni Önt:
  • A személyzeti házban lakik. Csak 10 perc sétára a szállodától
  • Napi reggeli, ebéd és vacsora, akár szabadnapon is
  • A fitneszterem, a szauna és az úszómedence rendszeres használata
  • Ingyenes részvétel a heti programokon és fitneszkurzusokon
  • Munkavállalói kedvezmények a Sky SPA termékekből és kezelésekből
  • Változatos és izgalmas környezet
  • előre szabályozott szolgálati beosztás az optimális szabadidő-tervezés érdekében
  • Egyéni fejlődési lehetőségek, workshopok, szemináriumok
  • Kedvezményes szezonbérlet és Ötztal Inside nyári kártya
  • Szabadidős tevékenységek széles választéka nyáron és télen
  • Kedvezmény a világ összes vezető gyógyfürdőjében
  • Szeretsz utazni? Akkor az Europäische Reiseversicherung kedvezményeket biztosít Önnek

Ötcsillagos szállodánkban a fiatal tagoknak mindig lehetőségük van új ötletek beépítésére, a tapasztaltabb alkalmazottak pedig átadhatják tudásukat.

Nézze meg videónkat:

#humor #tisztelet #becsület #őszinteség #felelősségtudat - ezek az értékek jellemeznek minket. Látogass el hozzánk az Instagramon @teambergland. Várunk szeretettel :-)

Követelmények

éjszakai auditor I nachtvogel I alkalmi luxus
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C1 (haladó szintű ismeretek)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

2250 €
Fizetés típusa
bruttó

Állásajánlataink

Összes munkahely