Konyhai asszisztens (m/w/d) - Arpuria
Konyhai asszisztens (m/w/d)
Belépés dátuma
01.12.2024
Munkaidő
Teljes munkaidőben
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés

Österreich, Tirol

Leírás

Mit hozzon magával:

  • Elvégezte a konyhai képzést, és bizonyíthatóan rendelkezik tapasztalattal az igényes vendéglátásban.
  • Commis de Cuisine-ként egy tehetséges szakácsokból álló csapat tagja leszel. Az összetartás elengedhetetlen.
  • Nagy hangsúlyt fektetünk a kiváló minőségű alapanyagok használatára és a legmagasabb színvonalú ételek elkészítésére.
  • Rendkívül fontos, hogy képes legyen hatékonyan megszervezni a rábízott feladatokat, és biztosítani, hogy a minőség és a szolgáltatás mindig első osztályú legyen.
  • Nyelvek: Német és angol nyelvtudás.

Az Ön feladatai:

  • A vállalat és a főszakács által meghatározott minőségi és higiéniai előírások betartása
  • Felelősség a gyártás zavartalan lebonyolításáért (mise en place) és az előkészítésért
  • Professzionális és független munkamódszer

Amit kínálunk:

  • nagyon jó díjazás bruttó 2500 eurótól
  • 13. és a 14. havi fizetést a ledolgozott időszakkal arányosan fizetik ki
  • A személyzet elhelyezése egy- vagy kétágyas szobában (mosókonyha és társalgó áll rendelkezésre)
  • Egészséges és ízletes étkeztetés a szállodában (reggeli, ebéd, vacsora)
  • Kedvezmény az INTERSPORT sportboltban
  • Kedvezmény a masszázsokra
  • Csapat csobbanás és szaunaidő
  • Fancy Pants: munkaruhát biztosítunk

Tetszik Önnek az ötlet, hogy olyan környezetben dolgozzon, amely újradefiniálja a luxust, és ahol minden nap értékes?

Akkor küldje el jelentkezését levéllel, önéletrajzzal és fényképpel a office@arpuria.com címre, vagy vegye fel velünk a kapcsolatot a +43 5446 22360-as telefonszámon. Merüljön el a #arpuriawayoflife-ban, és legyen nélkülözhetetlen részese a hegyek rejtett luxusáról szóló elképzelésünknek.

Alig várjuk, hogy megismerjük Önt, és együtt felejthetetlen #arpuriamomenteket teremtsünk.

Követelmények

Konyhai asszisztens
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C1 (haladó szintű ismeretek)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely