Chef de Partie (m/w/d) - Arpuria
Chef de Partie (m/w/d)
Karrier-státusz
Szakképzés / képzés
Belépés dátuma
17.07.2024
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés

Österreich, Tirol

Legyen az ARPURIA család tagja St. Anton am Arlbergben, ahol a kiváló szolgáltatás, a minimalista design és a lélegzetelállító hegyi panoráma találkozik. Fényűző menedékhelyünkre keresünk elkötelezett Chef de Partie-t, aki felejthetetlen kulináris élményeket készít vendégeinknek.

Mit hozzon magával:

  • Előkelő vendéglátásban szerzett tapasztalat: Elvégezte a konyhai képzést, és bizonyíthatóan rendelkezik előkelő vendéglátásban szerzett tapasztalattal.
  • Csapatszellem: Chef de Partie-ként egy tehetséges szakácsokból álló csapat tagja leszel. Az összetartás elengedhetetlen.
  • Minőségi tudatosság: Nagy hangsúlyt fektetünk a kiváló minőségű alapanyagok használatára és az ételek legmagasabb színvonalon történő elkészítésére.
  • Szervezés és hatékonyság: A konyhai műveletek hatékony megszervezésének képessége, valamint annak biztosítása, hogy a minőség és a szolgáltatás mindig első osztályú legyen, kiemelkedő fontosságú.
  • Kulináris sokoldalúság: A különböző konyhai stílusokban szerzett tapasztalat és a nemzetközi konyhában való jártasság előnyt jelent.
  • Nyelvek: Német és angol nyelvtudás.

Az Ön feladatai:

  • Az álláshely irányítása, a kijelölt alkalmazottak irányítása a lehető legnagyobb gondossággal
  • A vállalat és a főszakács által meghatározott minőségi és higiéniai előírások betartása
  • Felelősség a zökkenőmentes folyamatért a szolgáltatás során (csapatmunka)
  • Professzionális munkamódszer

Amit kínálunk:

  • Inspiráló munkakörnyezet a tiroli Alpok egyik legszebb luxusszállodájában
  • Fiatal, motivált csapat, amely olyan értékeket vall, mint a tisztelet és a kiválóság
  • Belső és külső továbbképzési lehetőségek képzéseken keresztül
  • Belépés az exkluzív ARIA SPA-ba
  • Kedvezmények partnerüzleteinkben és a masszázsoknál
  • A személyzet szállása és étkezése (szabadnapokon is)
  • Munkaruha, beleértve a tisztítót is
  • Ingyenes e-bike bérlés

Tetszik Önnek az ötlet, hogy olyan környezetben dolgozzon, amely újradefiniálja a luxust, és ahol minden nap értékes?

Akkor küldje el jelentkezését levéllel, önéletrajzzal és fényképpel a office@arpuria.com címre, vagy vegye fel velünk a kapcsolatot a +43 5446 22360-as telefonszámon. Merüljön el a #arpuriawayoflife-ban, és legyen nélkülözhetetlen részese a hegyek rejtett luxusáról szóló elképzelésünknek.

Alig várjuk, hogy megismerjük Önt, és együtt felejthetetlen #arpuriamomenteket teremtsünk.

Követelmények

Chef de Partie
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C1 (haladó szintű ismeretek)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely