Chef de Rang (m/f/d) - Hotel Steiger
Chef de Rang (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés

Österreich, Salzburg

Családi szállodánk gazdagítására keresünk Téged a következő szezonra 2024. december közepétől

Mit várhat tőlünk?

  • Biztos munkahely egy modern, családi vállalkozásban
  • Személyzeti szállást (a szabad helyek függvényében) és ingyenes parkolási lehetőséget biztosítunk a szálloda közelében (ha nincs szükséged szállásra, a szezon végén bónuszt kapsz)
  • Ingyenes étkeztetés, beleértve a kávét is, természetesen a nem munkanapokon is, ezért egyéb megélhetési költségek nem merülnek fel
  • Helyszínünk tökéletes a síeléshez, kerékpározáshoz és túrázáshoz, valamint számos más tevékenységhez
  • Szeretnénk Önnel együtt írni a jövőt, ezért továbbképzési és személyes fejlődési lehetőségeket kínálunk Önnek (pl. német nyelvtanfolyam, karrierutak a vállalaton belül, személyiségképzés, szakképzés stb.) Munkavállalói akadémia ""
  • Mi biztosítjuk Önnek az egyenruhát (az osztálytól függően)
  • Ön szakképzett barátokat vagy ismerősöket hoz a csapatunkba - ezt "Hozz egy barátot" jutalmakkal köszönjük meg

A Salzburg tartomány szállodáira és éttermeire vonatkozó kollektív szerződés szerinti minimálbér alkalmazandó. Nagyra értékeljük az Ön teljesítményét - ezért hajlandóak vagyunk túlfizetni az Ön szakmai tapasztalatától és képesítésétől függőenTagja vagyunk a

Az Ön feladatai

  • Vendégeink fogadása és gondozása a kórtermében
  • Szakértői tanácsadás és étel- és italajánlataink értékesítése
  • Felelősség az állomáshelyért
  • Mindennapi munka
  • Gyors és vendégközpontú panaszkezelés
  • A gyakornokok/gyakornokok és a Commis de Rang beavatása és irányítása
  • A HACCP és a minőségi irányelveknek való megfelelés

Az Ön profilja

  • Elvégezett szállodaipari képzés vagy Chef de Rangként szerzett szakmai tapasztalat
  • Barátságosság és szívélyesség
  • Kommunikációs készség és magabiztos fellépés
  • Borászati ismeretek kívánatosak
  • Nagyon jó német és ideális esetben angol nyelvtudás
  • Nyomás alatti munkavégzésre való képesség, rugalmasság és megbízható munkavégzés
  • Hajlandóság a személyes fejlődésre

Tájékoztatásul: mi egy családi 4* szálloda vagyunk Zell am See-től kb. 40 km-re nyugatra, Neukirchen am Großvenediger nemzeti parki településen, amely 850 méterrel a tengerszint felett található, és a közösségünkben kb. 2700 ember él.

Szállodánk 5 perces sétára található a városközponttól. A szálloda 47 szobával és 6 apartmannal rendelkezik, kb. 90 fő részéreA vendégeinknek általában félpanziós ellátást biztosítunk. Legfeljebb 20 kollégával fogsz együtt dolgozni.

Követelmények

Chef de Rang (f/m/d) teljes vagy részmunkaidőben
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)