Feeder (m/f/d) - Hotel Steiger
Feeder (m/f/d)
Karrier-státusz
pályakezdö
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidőben
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés

Österreich, Salzburg

Pincér asszisztens (f/m/d)Zirbenhotel Steiger - Szolgáltatás

Családi szállodánk gazdagítására keresünk Téged, mint ételhordozót a következő szezonra, 2024. december közepétől

Mit várhat tőlünk?

Biztos állás egy modern, családi vállalkozásbanSzemélyzeti szállást (a szabad helyek függvényében) és ingyenes parkolási lehetőséget kapsz a szálloda közelébenHa nincs szükséged szállásra, akkor a szezon végén bónuszt kapsz)Ingyenes étkezés, beleértve a kávét is, természetesen a szabadnapokon is, így egyéb megélhetési költségek nem merülnek felA helyszínünk tökéletes a síeléshez, a kerékpározáshoz és a túrázáshoz, valamint számos más tevékenységhezA jövőt veled együtt szeretnénk megírni, ezért továbbképzési és személyes fejlődési lehetőségeket kínálunk neked (pl. német tanfolyam, karrierlehetőségek a cégnél, személyes fejlődés, stb.).Német tanfolyam, karrierutak a vállalaton belül, személyiségfejlesztés, szakmai fejlődés, stb.)SKILL FACTORY munkavállalói akadémiaAz egyenruhát biztosítjuk Önnek (osztálytól függően)Ha szakképzett barátokat vagy ismerősöket hoz a csapatunkba - "Hozz barátot" bónuszokkal köszönjük megA Salzburg tartomány szállodáira és éttermeire vonatkozó kollektív szerződés szerinti minimálbér érvényes. Értékeljük az Ön teljesítményét - ezért hajlandóak vagyunk túlfizetni az Ön szakmai tapasztalatától és képzettségétől függően

A Work 4 Us tagja vagyunk

Az Ön feladatai

A büfé felállítása, felügyelete és takarításaMise-en-place tevékenységekAsztalok megterítéseÉtelek és italok felszolgálásaÁltalános irodai feladatok elvégzése (evőeszközök, poharak,...)HACCP és minőségi irányelveink betartásaMég kevés tapasztalattal rendelkezik? Semmi gond - mi szívesen megtanítunk mindenre! Az Ön profilja

Barátságosság és szívélyességGondozott megjelenésNémet és ideális esetben angol nyelvtudásReziliencia, rugalmasság és megbízható munkavégzésTeamjátékosKészség a személyes fejlődésre

Tájékoztatásul: mi egy családi 4* szálloda vagyunk Zell am See-től kb. 40 km-re nyugatra, Neukirchen am Großvenediger nemzeti parki településen, amely 850 méterrel a tengerszint felett található, és a közösségünkben kb. 2700 ember él.

Szállodánk 5 perces sétára található a városközponttól. A szálloda 47 szobával és 6 apartmannal rendelkezik, kb. 90 fő részéreA vendégeinknek általában félpanziós ellátást biztosítunk. Legfeljebb 20 kollégával fogsz együtt dolgozni.

Követelmények

Tálaló / pincérsegéd
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

A kollektív szerződés szerint Túlfizetés a képesítés szerint