Mosogató (m/f/d) - Der Böglerhof - pure nature resort *****
Mosogató (m/f/d)
Belépés dátuma
14.10.2024
Szezon
nyári szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

Österreich, Tirol

Csapatunk együtt dolgozik annak érdekében, hogy vendégeink jól érezzék magukat és pihenhessenek. Konyhai csapatunk támogatására keresünk segítőkész és megbízható mosogatót október 14-től, aki támogat minket a napi működésben és közösségünk részévé válik.

Az Ön feladatai:

  • Edények, evőeszközök és konyhai eszközök mosogatása
  • A konyha tisztán tartása
  • A szemét elszállítása

Követelmények

  • Megbízható és pontos
  • Csapatjátékos
  • Stresszes helyzetekben rugalmas
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
A2 (alapok)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

  • Biztonságos munkahely kilátásokkal: Nálunk megbízható és stabil munkahelyre számíthat, ahol hosszú távra tervezhet.
  • Tisztességes és átlátható: A digitális munkaidő-nyilvántartás és az 5, 5,5 vagy 6 napos hét közötti választás rugalmasságot és áttekinthetőséget biztosít Önnek.
  • Teljes körű ellátás: Ingyenes étkeztetés a reggelitől a vacsoráig - még a szabadnapokon is.
  • Teljesítményhez kötött fizetés: A méltányos és megfelelő fizetés számunkra magától értetődő.
  • Továbbképzéssel együtt: A havonta megrendezésre kerülő képzések szakmailag és személyesen is fejlesztik Önt.
  • Lakhatás kiváló helyen: Gyönyörű csapatlakások a szállodától mindössze egy percre, konyhasarokkal, erkéllyel, nagyszerű kilátással és igény szerint síkképernyős TV-vel felszerelve.
  • Wellness és szabadidő: Két gyógyfürdőnk ingyenes használata, beleértve a medencéket, úszótavat, szaunákat, teniszpályát és kerékpárokat (e-bike és mountain bike).
  • Kedvezmények: 50% kedvezmény a spa kezelésekre (a szülők számára is), kedvezményes árak családi tartózkodás esetén nálunk és a partnerhotelekben, valamint kedvezmények a Böglerhof üzletünkben.
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely