Sommelier (m/f/d) - Der Birkenhof Spa & Genuss Resort
Sommelier (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Bayern
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.800 € bruttó
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white
Icon: cap-small-fill-whiteIcon: cap-small-fill-white
Icon: michelin-small-fill-white

éves állás

Deutschland, Bayern

Jelenleg sommelier-t (m/f/d) keresünk csapatunk megerősítésére.

Cégünknél betöltendő pozícióhoz a borok iránti szenvedélyre, kreativitásra és önálló cselekvésre van szükség.

Ön fogja összeállítani és kezelni a különböző éttermeink borlapját, és folyamatosan továbbfejleszteni azt.

Az italokkal kapcsolatos első kapcsolattartóként Ön lesz a vendégeink kapcsolattartója, biztosítva számukra a tökéletes tartózkodást.

Érdekli az ajánlatunk? Várjuk, hogy jelentkezzen.

Követelmények

  • Sommelier/sommelière képzés vagy hasonló képesítés
  • Szőlészeti, borászati és borkóstolási szakértelem
  • Képesség borlapok összeállítására és vendégoktatási programok lebonyolítására
  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat, a menük és borpárosítások ismerete
  • Szolgáltatási és vendégkezelési készség, valamint a vendégekkel való érzékeny bánásmód
  • Csapatorientált hozzáállás
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
3 Jahre
Továbbtanulás és képzés
Wein-Sommelierausbildung
Vezetői engedély
B

Ajánlat

  • Normálnál magasabb fizetés
  • Elektronikus munkaidő-nyilvántartás
  • Személyzeti lakás
  • Személyzeti étkezés és italok
  • Jó munkahelyi légkör egy fiatal, kreatív csapatban
  • Munkavállalói rendezvények és rendszeres találkozók
  • A sport- és fitneszlétesítmények használata
  • Munkavállalói kedvezmények
  • Csúcsmodern munkakörnyezet
  • Fenntartható munka az emberek és a környezet számára
  • Tiszteletteljes együttműködés
2800 €
Fizetés típusa
bruttó
Extrák
  • Munkaruha biztosított
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Társalgó
  • Közös szabadidős tevékenységek
  • Képzés / tanfolyamok
  • Ingyenes étkeztetés
  • Képzés és továbbképzés