Szolgáltató munkatárs behajtással (m/f/d) - Hotel Almrausch
Szolgáltató munkatárs behajtással (m/f/d)
Belépés dátuma
20.12.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (5 nap)
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Kärnten
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
1.850 € net

SKIHÜTTE / The Straw Sack Hut (tél) fizetőmester Szolgáltató munkatárs behajtással (m/f/d)

Téli szezon

Österreich, Kärnten

Leírás

A 2024-2025-ös TÉLI SZEZONT keresünk

Kezdés: kb. 21.12.2024Munkavégzés helye: DIE STROHSACKHÜTTE (Strohsackbahn völgyállomás)

A Bad Kleinkirchheim-i Strohsackhütte elkötelezett főpincért keres csapatunkba. A festői Nockberge-hegység közepén található Strohsackhütte egyedülálló élményt kínál vendégeinknek közvetlenül a sípályán.

Az Ön feladatai:

  • Vendégeink hozzáértő és barátságos kiszolgálása
  • Rendelések felvétele, ételek és italok felszolgálása
  • Számlázás és készpénzkezelés
  • A zökkenőmentes kiszolgálás biztosítása
  • A csapat támogatása különböző feladatokkal
  • Fix munkaidő (07.30-tól vagy 08.00-tól 16:00-ig)
  • Fix szabadnap(ok) lehetséges(ek)!
  • Nincs túlóra!
  • Liftjegy a vállalattól

Követelmények

Az Ön profilja:

  • Tapasztalat a szolgáltatási ágazatban, ideális esetben hasonló pozícióban
  • Barátságos viselkedés és öröm a vendégekkel való kapcsolattartás
  • Megbízhatóság és csapatban való munkavégzésre való képesség
  • Jó német és angol nyelvtudás, más idegen nyelvek ismerete előnyt jelent
  • Nyomás alatti munkavégzésre való képesség és rugalmasság, különösen a főszezonban
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B1 (középhaladó)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Munkahelyi tapasztalat
1 Jahr

Ajánlat

JUTALMAINK

MINDEN ALMRAUSCH ALKALMAZOTT SZÁMÁRA

  • ÚJ: NocksCard - az Ön digitális juttatási kártyája exkluzív előnyökkel az egész régióban
  • Magas szolgáltatási minőség - továbbképzési és képzési lehetőségek
  • Képzettségtől függően | KV-t jelentősen meghaladó bér
  • Awellness oázis használata fűtött medencével
  • A fitneszterem használata
  • Munkavállalói étkeztetés Reggeli | Ebéd | Vacsora (szabadnapokon is)
  • Szálláshely biztosítása | részben WLAN (havi 50,- € és 100,- € közötti költség-hozzájárulás)
  • Csapatrendezvény a szezon végén
  • Szabályozott munkaidő | fix szabadnapok lehetségesek!
  • 20%-os kedvezmény a családtagokvacsorájára (csak foglalással és a szabad helyek függvényében)
  • 12% kedvezmény a szállodai tartózkodásra családtagok számára, 3 éjszakától (kérésre, kivéve a forgalmas időszakokban)
  • 20% kedvezmény masszázsra (csak foglalással és a szabad helyek függvényében)
1850 €
Fizetés típusa
net
+ borravaló (5 napra fizetett pincér)
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • TV
  • Internet
Extrák
  • Fedett medence / kültéri medence ingyenes használata
  • A wellnesslétesítmények ingyenes használata
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Mosógép / szárítógép költségekkel
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen