Recepciós (m/f/d) - Hotel Almrausch
Recepciós (m/f/d)
Belépés dátuma
12.12.2024
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Kärnten
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.110 € bruttó

Téli szezon

Österreich, Kärnten

A Bad Kleinkirchheim idilli régiójában található Genusshotel Almrausch, egy neves 4 csillagos szálloda, barátságos és hozzáértő recepciós munkatársat keres csapatunkba. Ha szeretsz a vendégekkel kapcsolatba lépni és dinamikus környezetben dolgozni, akkor a legjobb helyen jársz!

Az Ön feladatai:

  • Vendéggondozás: Vendégeink szakszerű és szívélyes fogadása, be- és kijelentkezés, valamint a vendégek kéréseinek és érdeklődésének feldolgozása.
  • Foglaláskezelés: Foglalások fogadása és feldolgozása, ajánlatok és visszaigazolások elkészítése, a vendégadatbázis karbantartása.
  • Adminisztratív feladatok ellátása: Levelezés kezelése, telefonos ügyintézés, készpénzkezelés és számlázás.
  • Tájékoztatás: A vendégek tájékoztatása és tájékoztatása a szálloda és a környék kínálatairól, például szabadidős tevékenységekről, éttermekről és látnivalókról.
  • Panaszkezelés: A vendégek panaszainak és problémáinak barátságos és megoldásorientált kezelése.

Követelmények

  • Munkatapasztalat: A recepción vagy a vendégszolgálatnál szerzett első tapasztalat előny, de nem elengedhetetlen.
  • Nyelvtudás: Nagyon jó német és angol nyelvtudás írásban és szóban, egyéb nyelvtudás előnyt jelent.
  • Kommunikációs készségek: Erős kommunikációs és csapatmunkára való készség, barátságos és magabiztos viselkedés.
  • Szervezői tehetség: Jó szervezőkészség, nyomás alatti munkavégzésre való képesség és rugalmasság.
  • Informatikai készségek: Az általános MS Office alkalmazások magabiztos kezelése, és ideális esetben tapasztalat a SITEC szállodai szoftverrel
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B1 (középhaladó)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)

Számítógépes ismeretek

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
MS Word
Jó ismeretek
MS Outlook
MS Excel
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
2 Jahre

Ajánlat

JUTALMAINK

MINDEN ALMRAUSCH ALKALMAZOTT SZÁMÁRA

  • ÚJ: NocksCard - az Ön digitális juttatási kártyája exkluzív előnyökkel az egész régióban
  • Magas szolgáltatási minőség - továbbképzési és képzési lehetőségek
  • Képzettségtől függően | KV-t jelentősen meghaladó bér
  • Awellness oázis használata fűtött medencével
  • A fitneszterem használata
  • Munkavállalói étkeztetés Reggeli | Ebéd | Vacsora (szabadnapokon is)
  • Szálláshely biztosítása | részben WLAN (havi 50,- € és 100,- € közötti költség-hozzájárulás)
  • Csapatrendezvény a szezon végén
  • Szabályozott munkaidő | fix szabadnapok lehetségesek!
  • 20%-os kedvezmény a családtagokvacsorájára (csak foglalással és a szabad helyek függvényében)
  • 12% kedvezmény a szállodai tartózkodásra családtagok számára, 3 éjszakától (kérésre, kivéve a forgalmas időszakokban)
  • 20% kedvezmény masszázsra (csak foglalással és a szabad helyek függvényében)
2110 €
Fizetés típusa
bruttó
5 nap / 40 óra
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Fedett medence / kültéri medence ingyenes használata
  • Rugalmas munkaidő
  • A wellnesslétesítmények ingyenes használata
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Mosógép / szárítógép költségekkel
  • Képzés / tanfolyamok
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes szállodai tartózkodás / belépők
  • Képzés és továbbképzés