Szolgáltató munkatárs behajtással (m/f/d) - Gasthof Andrelwirt
Szolgáltató munkatárs behajtással (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
nyári szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
Szezonális belépést lehet szervezni
Havi fizetés
2.200 € net
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

Österreich, Salzburg

Csapatunk erősítésére rugalmas, rugalmas és megbízható munkatársat keresünk, aki szokott példamutatóan dolgozni. Olyan elkötelezett személyiséget keresünk, lehetőleg a második sorból, aki szeretné megvalósítani a benne rejlő lehetőségeket csapatunk vezetésében. A széleskörű szociális juttatások és a tökéletes elhelyezés mellett átlagon felüli fizetésre is számíthatsz ebben a fontos pozícióban. Ne habozzon és jelentkezzen most online. Várjuk a jelentkezését!

Követelmények

Az Andrelwirt elkötelezett és tapasztalt felszolgálókat keres csapatunkba, akik behajtási készséggel rendelkeznek. Ebben a pozícióban nagymértékben felelős leszel vendégeink elégedettségéért, és segítesz abban, hogy vendégeink felejthetetlen élményben legyen részük vendéglátóhelyünkön.

Feladatok és felelősségi körök:

  • Vendégkiszolgálás: Vendégek barátságos és szakszerű kiszolgálása, étel- és italajánlások, valamint kérdések megválaszolása.
  • Rendelések felvétele és feldolgozása: A rendelések felvétele és megfelelő továbbítása a konyhának vagy a bárnak. A hatékony és gyors kiszolgálási folyamat biztosítása.
  • Ételek és italok felszolgálása: Az ételek és italok bemutatása és szakszerű kiszolgálása a vendégeknek.
  • Beszedés: A rendelések számlázása, a fizetések helyes kezelése és a pénztárgép egyeztetése.
  • Asztalok kezelése: Az asztalfoglaltság és a foglalások ellenőrzése, az ültetés megszervezése és a zökkenőmentes lebonyolítás biztosítása.

Követelmények:

  • Tapasztalat a vendéglátóiparban, különösen a beszedésekkel kapcsolatos kiszolgálásban.
  • Barátságos viselkedés és kiváló kommunikációs készség.
  • Csapatmunkára való képesség és rugalmasság, hogy stresszes helyzetekben is kiváló szolgáltatást nyújtson.
  • Előnyt jelent az étel- és italismeret, valamint a borismeret.
  • Hétvégi, ünnepnapi és esti munkavégzésre való hajlandóság.

Kellemes munkakörnyezetet kínálunk Önnek egy magas színvonaláról és vendégszeretetéről ismert hagyományos vendéglátóipari vállalkozásban. Versenyképes fizetést is kínálunk, valamint lehetőséget, hogy fejleszthesse képességeit és egy dinamikus csapat tagja lehessen.

Ha van tapasztalata a kiszolgálásban és szenvedélye a vendéglátás iránt, várjuk jelentkezését.

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Az állatok szezonális nyilvántartásba vételét a vállalat szervezheti meg
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
3 Jahre
Vezetői tapasztalat
< 1 Jahr

Ajánlat

Teljes munkaidő: 48 óra

heti 6 nap

Szállás

Hohe Tauern kártya

2200 €
Fizetés típusa
net
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Extrák
  • Internet / WLAN ingyenesen

Kapcsolattartó személy és cím