Recepciós (m/f/d) - Hotel Spullersee
Recepciós (m/f/d)
Belépés dátuma
30.11.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (6 nap)
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Vorarlberg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.250 € net

Recepciós (m/f/d) a LECH AM ARLBERG számára Recepciós (m/f/d)

Téli szezon

Österreich, Vorarlberg

Családi vezetésű szállodánk, a SPULLERSEE APPARTEMENTS kiváltságos elhelyezkedésével nyűgöz le Lechben, Ausztria egyik legszebb téli sportközpontjában. Büszkék vagyunk arra, hogy vendégeinknek nem csak szállást kínálunk. Azt szeretnénk, hogy Ön teljesen otthon érezze magát nálunk, és felejthetetlenül jól érezze magát. Csapatunk megerősítésére keresünk egy elkötelezett recepcióst, aki inspirálja vendégeinket és szakmai képességeivel hozzájárul a szálloda pozitív fejlődéséhez.

Követelmények

Vendégeink fogadása és gondozása: Ön az első kapcsolatfelvételi pont vendégeink számára, és már az első pillanattól kezdve gondoskodik arról, hogy a vendégek szívesen érezzék magukat.

Be- és kijelentkezés: Ön gondoskodik az érkezési és távozási folyamatok hatékony lebonyolításáról, és biztosítja, hogy minden vendéginformáció helyesen kerüljön rögzítésre.

Vendégkiszolgálás: Mindig rendelkezésre állsz, hogy válaszolj vendégeink kérdéseire és aggodalmaira, és segítséget nyújtasz, hogy a lehető legkellemesebbé tedd a vendégek tartózkodását.

Készpénzkezelés és számlázás: Ön felel a készpénzkezelésért és a számlázásért.

Adminisztratív feladatok: Ön olyan adminisztratív feladatokat lát el, mint a levelek, e-mailek és telefonhívások feldolgozása, valamint a vendégadatbázisok karbantartása.

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Munkahelyi tapasztalat
2 Jahre

Ajánlat

kellemes és családias munkakörnyezet

Egyágyas szoba saját fürdőszobával/WC-vel, TV a szobában

Munkaruha biztosított

Ingyenes étkeztetés (szabadnapokon is)

Közös helyiség

Mosógép és szárítógép ingyenesen

WLAN ingyenesen

Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy

kiváló fizetés - Euro 2.200,-- és Euro 2.300,-- között nettó

2250 €
Fizetés típusa
net
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Munkaruha biztosított
  • Társalgó
  • Ingyenes étkeztetés
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy

Kapcsolattartó személy és cím