Recepciós (m/f/d) - Der Birkenhof Spa & Genuss Resort
Recepciós (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Bayern
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.500 € bruttó
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white
Icon: cap-small-fill-whiteIcon: cap-small-fill-white
Icon: michelin-small-fill-white

éves állás

Deutschland, Bayern

Képzett és motivált recepciós munkatársat keresünk cégünk számára. Érdekes és felelősségteljes munkakörre számíthat egy jól összeszokott csapatban. Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk Önnek egy dinamikus csapatban. Cégünknél mindig nyitva áll előtted a karrierlehetőség! A teljesítményarányos díjazás nálunk természetes. Ne habozzon és jelentkezzen most online. Várjuk a jelentkezését!

Követelmények

  • Előkelő szállodaipari szakképzésben szerzett szakképesítést
  • Szórakozás és öröm a vendégekkel való foglalkozásban, munkatapasztalat szükséges
  • Professzionális, szívélyes és hiteles viselkedés
  • Szervezett és strukturált munkavégzés
  • Szolgálatkészség és társaságiasság
  • Ápolt megjelenés
  • Magabiztos német és angol nyelvtudás
  • Rugalmasság, megbízhatóság és erős interperszonális készség
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)

Számítógépes ismeretek

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
Protel
Jó ismeretek
MS Outlook
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
MS Excel
Alapvető ismeretek
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
2 Jahre
Vezetői engedély
B

Ajánlat

  • Normálnál magasabb fizetés
  • Elektronikus munkaidő-nyilvántartás
  • Személyzeti lakás
  • Személyzeti étkezés és italok
  • Jó munkahelyi légkör egy fiatal, kreatív csapatban
  • Munkavállalói rendezvények és rendszeres találkozók
  • A sport- és fitneszlétesítmények használata
  • Munkavállalói kedvezmények
  • Csúcsmodern munkakörnyezet
  • Fenntartható munka az emberek és a környezet számára
  • Tiszteletteljes együttműködés
2500 €
Fizetés típusa
bruttó
+ pótdíjak
Extrák
  • Munkaruha biztosított
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Társalgó
  • Közös szabadidős tevékenységek
  • Ingyenes étkeztetés
  • Kedvezményes szállodai tartózkodás / belépők