Recepciós (m/f/d) - Alpenparks Zentrale
Recepciós (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidőben
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.100 € bruttó

Zell am See-i Hotel Central szállodánkba keresünk recepciós munkatársat Recepciós (m/f/d)

éves állás

Österreich, Salzburg

Képzett és motivált recepciós munkatársat keresünk a Zell am See-i AlpenParks Hotel & Apartment Central szállodánkba. Érdekes és felelősségteljes munkakörre számíthat egy jól összeszokott csapatban. Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk Önnek egy dinamikus csapatban. Nálunk mindig nyitva áll előtted a karrierlehetőség! A teljesítményarányos javadalmazás számunkra természetes. Ne habozzon jelentkezni. Várjuk a jelentkezését!

Kérjük, küldje el jelentkezését a következő címre:

direktion.zellamsee@alpenparks.at

vagy

johannes.rohrmoser@alpenparks.at

+43 (0)6542 7630

Követelmények

Az Ön feladatai:

  • Vendégkiszolgálás, beleértve a bejelentkezést és kijelentkezést
  • Ajánlatok készítése, valamint a megkeresések és foglalások feldolgozása
  • Aktív telefonos és értékesítési hívások
  • Könyvelés és jelentéstétel
  • Vendégkérelmek fogadása és panaszkezelés
  • A vendégek tájékoztatása és tájékoztatása a szálloda és a környék minden területéről

Az Ön profilja:

  • Német és angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Tapasztalat a recepción
  • Barátságos és udvarias viselkedés
  • Magabiztos PC-használat és szállodai programokkal kapcsolatos tapasztalat előnyt jelent
  • Élvezi az emberekkel való foglalkozást
  • Pontosság, csapatmunkára való képesség, önállóság és felelősségtudat az erősségei közé tartozik
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C1 (haladó szintű ismeretek)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Munkahelyi tapasztalat
< 1 Jahr

Ajánlat

Kínálunk:

  • Heti 40 órás teljes munkaidős foglalkoztatás.
  • Szabályozott munkaidő
  • Munkavállalói juttatások: Kedvezményes üdülés az AlpenParks szállodákban Ausztria-szerte, továbbképzési lehetőségek
  • Hajlandóság a túlfizetésre a képzettségtől és a teljesítménytől függően
  • Egész éves pozíció - állandó munkaszerződés
  • Ingyenes mélygarázs Zell am See központjában
  • Bőséges étkeztetés a szálloda éttermében
  • Kedvezmény a sí- és hegyi vasúti jegyre
2100 €
Fizetés típusa
bruttó
a túlfizetésre való készséggel, a képzettségtől függően

Állásajánlataink

Összes munkahely