Recepciós (m/f/d) - Alpenparks Zentrale
Recepciós (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidőben
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
1.650 € net

Recepciós munkatársat keresünk a viehhofeni Rehrenberg üdülőhelyünkre Recepciós (m/f/d)

Österreich, Salzburg

Képzett és motivált recepciós munkatársat keresünk a viehhofeni AlpenParks Apartment & Holiday Resort Rehrenbergbe. Érdekes és felelősségteljes munkakörre számíthat egy jól összeszokott csapatban. Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk Önnek egy dinamikus csapatban. Nálunk mindig nyitva áll Ön előtt a karrierlehetőség! A teljesítményarányos díjazás nálunk természetes. Ne habozzon jelentkezni. Várjuk a jelentkezését!

Követelmények

Az Ön feladatai:

  • A vendégek ellátása, beleértve a bejelentkezést és kijelentkezést
  • Ajánlatok készítése, valamint a megkeresések és foglalások feldolgozása
  • Aktív telefonos és értékesítési hívások
  • Könyvelés és jelentéskészítés
  • Vendégkérelmek fogadása és panaszkezelés
  • A vendégek tájékoztatása és tájékoztatása a szálloda és a környék minden területéről

Az Ön profilja:

  • Német és angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Tapasztalat a recepción
  • Barátságos és udvarias viselkedés
  • Magabiztos PC-használat és szállodai programokkal kapcsolatos tapasztalat előnyt jelent
  • Élvezze a vendégekkel való foglalkozást
  • Pontosság, csapatmunkára való képesség, önállóság és felelősségtudat az erősségei közé tartozik
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Munkahelyi tapasztalat
1 Jahr

Ajánlat

Kínálunk:

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás heti 30 órától
  • Szabályozott munkaidő
  • Munkavállalói juttatások: Kedvezményes üdülés az AlpenParks szállodákban Ausztria-szerte, továbbképzési lehetőségek
  • Hajlandóság a túlfizetésre a képzettségtől és a teljesítménytől függően
  • Ingyenes ellátás és szállás
  • Igény szerint csúcsmodern szállás
1650 €
Fizetés típusa
net
Teljes munkaidő 40 óra/5 nap/hét, képzettségtől függően túlfizetésre való hajlandósággal
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • Társalgó
  • Konyha
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Munkaruha biztosított
  • A wellnesslétesítmények ingyenes használata
  • saját konyha
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Képzés és továbbképzés

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely