Értékesítési alkalmazott (m/f/d) - Hotel Salzburger Hof
Értékesítési alkalmazott (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.400 € bruttó

éves állás

Österreich, Salzburg

A Salzburger Hof Leogangban foglalási ügyintézőként (m/f/d) kulcsszerepet játszik a foglalások feldolgozásában és kezelésében, és jelentősen hozzájárul a szálloda első benyomásához.

Az Ön fő feladatai a következőktartalmazza a címet.

  • Tanácsadás és támogatás vendégeinknek telefonon és e-mailben
  • Ajánlatok és foglalási visszaigazolások elkészítése, a rendelkezésre állás és az árpolitika figyelembevételével
  • Vendégadatok és foglalási rendszerek karbantartása
  • Támogatás a kihasználtsági adatok és a forgalom optimalizálásában proaktív értékesítés révén
  • A vendégek különleges kéréseinek és panaszainak feldolgozása

Az Önnel szemben támasztott követelményeink:

  • Szállodai vagy idegenforgalmi menedzser szakképzés vagy hasonló képesítés
  • Kívánatos az ebben vagy hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Erős kommunikációs készség és barátságos viselkedés
  • Ismeretek a szállodai menedzsmentrendszerekkel, különösen a Protellel kapcsolatban
  • Az általános informatikai programok jó ismerete
  • Felelősségtudat és szolgáltatásorientáltság
  • Rugalmasság és rugalmasság

Követelmények

Foglalási munkatárs (m/f/d)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

2400 €
Fizetés típusa
bruttó
További túlfizetés lehetséges a képesítéstől és a tapasztalattól függően.

Kapcsolattartó személy és cím