Masszőr (m/w/d) - Hotel Salzburger Hof
Masszőr (m/w/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.550 € bruttó

éves állás

Österreich, Salzburg

Szenvedélyesen szereted a jólétet és a kikapcsolódást, és szeretnéd, hogy vendégeink kiszakadjanak a mindennapokból? Akkor a legjobb helyen jársz! A lélegzetelállító Leogang-hegység közepén fekvő Salzburger Hof Leogang érzékeny és hozzáértő masszőrt (m/f/d) keres wellness-csapatunk gazdagítására.

Az Ön feladatai:

  • Különböző masszázstechnikák elvégzése
  • Személyre szabott tanácsadás a vendégek számára a kezelésekkel és wellness-alkalmazásokkal kapcsolatban
  • Nyugodt és pihentető légkör biztosítása a wellness-részlegben
  • Aktív támogatás a kezelési programunk továbbfejlesztésében
  • A higiéniai előírások betartásáért és a munkaterület karbantartásáért való felelősség
  • Terméktanácsadás és wellness termékek értékesítése

Magaddal hozod:

  • Befejezett masszőr- vagy gyógytornászképzés
  • Ideális esetben kiegészítő képzés speciális masszázstechnikákban (pl. nyirokdrenázs, lábreflexológia)
  • Magas fokú szolgáltatásorientáltság és az emberekkel való bánásmód öröme
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség és önálló, megbízható munkamódszer
  • Ápolt megjelenés és barátságos viselkedés
  • Jó német és angol nyelvtudás

Felajánljuk Önnek:

  • Felelősségteljes és változatos munka
  • Vonzó fizetés és szociális juttatások
  • Szállás egy modern személyzeti házban és ingyenes étkeztetés, még a szabadnapokon is
  • Továbbtanulási és képzési lehetőségek
  • Munkavállalói juttatások és a szállodai létesítmények használata

Követelmények

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

2550 €
Fizetés típusa
bruttó
A fizetés az érvényes vendéglátó- és szállodaipari kollektív szerződésen alapul. Képzettségtől és tapasztalattól függően további túlfizetés lehetséges.

Kapcsolattartó személy és cím