Kozmetikus (m/f/d) - *****Das Central
Kozmetikus (m/f/d)
Karrier-státusz
Szakképzés / képzés
Belépés dátuma
21.10.2024
Munkaidő
Teljes munkaidőben
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white
Icon: cap-small-fill-whiteIcon: cap-small-fill-whiteIcon: cap-small-fill-white

Téli szezon

Österreich, Tirol

Leírás

A központ kiváló vezetőket keres

"Feine Leite" - mondják Ötztalban, ha megtaláltad a jót. És ez az, amit mi keresünk! Mi egy 5 csillagos szálloda vagyunk; mindig innovatív, de soha nem a megszokottól eltérő. A Central a Sölden sífelvonó társasághoz tartozik, és Angelika Falkner hostess és Michael Waschl szállodaigazgató vezeti.

Szépíted az embereket? Legyél kozmetikus!

Szépségápolási kezelések, testradírozás, sminkelés és manikűr a specialitása. Az pedig, hogy vendégeink jól érzik magukat, nem csak a szaktudásodnak, hanem a szívélyes modorodnak is köszönhető: kozmetikusként a csapatunk nagy értéke vagy!

Az Ön feladatai: Meg tudod csinálni!
  • Vendéggondozás és tanácsadás
  • Arckezelések, testradírok és pakolások, manikűr és pedikűr
  • Sminkelés
  • Terméktanácsadás és értékesítés (jutalékmegosztás)

Ha nem teljesítesz minden pontot ezen a listán, ne aggódj! Szívesen megmutatunk mindent, amit tudnod kell.

Szeretnéd tudni, milyen a Beauty & Massage?

Mi jellemzi a Das Central

A Central 1969 óta Sölden egyik úttörő létesítménye: A szálloda szilárdan gyökerezik és mindig magasra tör - lehetőleg Önnel együtt!

Még mindig vannak kérdései?

megtalálod a szépségápolás és masszázs csapatba való jelentkezésről szóló GYIK-jeinket.

Követelmények

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C1 (haladó szintű ismeretek)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely