Masszőr (m/w/d) - *****Das Central
Masszőr (m/w/d)
Belépés dátuma
21.10.2024
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white
Icon: cap-small-fill-whiteIcon: cap-small-fill-whiteIcon: cap-small-fill-white

Téli szezon

Österreich, Tirol

Leírás

A központ kiváló vezetőket keres

"Feine Leite" - mondják Ötztalban, ha megtaláltad a jót. És ez az, amit mi keresünk! Mi egy 5 csillagos szálloda vagyunk; mindig innovatív, de soha nem a megszokottól eltérő. A Central a Sölden sífelvonó társasághoz tartozik, és Angelika Falkner hostess és Michael Waschl szállodaigazgató vezeti.

Nekünk megfelel? Gyere el a Beauty & Massage-ba!

A test, az elme és a lélek harmonizálása: Nem könnyű feladat - de te vagy a megfelelő ember erre. Szeretsz időt szánni arra, hogy kiderítsd, mi lehet jó másoknak. Emellett motivált vagy, szívesen tanulsz új dolgokat és szívesen belevágsz? Ideális. Egy remek vezetőkkel teli csapat várja, hogy találkozzunk!

Az Ön feladatai: Meg tudod csinálni!
  • Különböző típusú klasszikus masszázsok, relaxációs masszázsok és testkezelések végzése
  • Terméktanácsadás és értékesítés (jutalékmegosztás)
  • Szakértői tanácsadás vendégeinknek az igényeiknek megfelelő legjobb kezelésekről

Ha nem teljesítesz minden pontot ezen a listán, ne aggódj! Szívesen megmutatunk mindent, amit tudnod kell.

Szeretnéd tudni, milyen a Beauty & Massage?

Mi jellemzi a Das Central

A Central 1969 óta Sölden egyik úttörő létesítménye: A szálloda szilárdan gyökerezik és mindig magasra tör - lehetőleg Önnel együtt!

Még mindig vannak kérdései?

a szépségápolás és masszázs csapatba való jelentkezésről szóló GYIK-jeinket találod.

Követelmények

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely