Fiatal szakács (m/f/d) - Hotel Edelweiss
Fiatal szakács (m/f/d)
Karrier-státusz
pályakezdö
Belépés dátuma
24.11.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (6 nap)
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.300 € net

Téli szezon

Österreich, Tirol

Szeret családias környezetben, Tirol lenyűgöző hegyei között dolgozni?

Családi vezetésű 4 csillagos superior szállodánk közvetlenül a sípályán, 2090 méteren található. Körülbelül 25 alkalmazottunk van, akiknek többsége törzsvendég. A 100 vendégágyunk 90%-ban foglalt, és igényes vendégeink főként német nyelvterületről érkeznek.

Fiatal séfet keresünk csapatunk erősítésére.

Az Ön feladatai:

  • A konyhai csapat támogatása
  • A félpanziós program keretében ételek elkészítése
  • Napi "mise en place"
  • A meghatározott szabványok és házirend betartása

Várjuk jelentkezésedet!

Követelmények

  • Befejezett szakképzés
  • Barátságos és tiszta viselkedés
  • Kollégák támogatása és minőségorientált munka

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

  • Jelentős hozzájárulás a vállalat sikeréhez egy osztrák családi vállalkozásban
  • Szabadság és karácsonyi jutalom
  • Újonnan berendezett szoba a szállodában
  • Kedvezményes síbérlet
  • A beltéri medence és a fitneszterem használata 10:00-14:00 és hetente egyszer 20:00-24:00 között
  • Professzionális környezet és munka egy minőségorientált csapatban
  • Jó fejlődési lehetőségek folyamatos képzéssel
  • Ingyenes buszjárat Söldenbe
  • Étkeztetés naponta 3 alkalommal
  • Modern és vonzó munkakörnyezet
  • Bónuszrendszer a vendégek elégedettsége alapján
  • Ingyenes W-Lan a szobában
2300 €
Fizetés típusa
net
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Csökkentett síbérlet
  • Fedett medence / kültéri medence ingyenes használata
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Mosógép / szárítógép költségekkel
  • Sikerdíj
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy

Állásajánlataink

Összes munkahely