Executive Manager (m/w/d) - Hotel Mooshaus ****Superior
Executive Manager (m/w/d)
Karrier-státusz
vezető pozíció
Belépés dátuma
25.11.2024
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
3.000 € net

Szállodaigazgató Executive Manager (m/w/d)

éves állás

Österreich, Tirol

Ön tehetséges szervező, vendéglátó személyiség és új kihívást keres?

Akkor a legjobb helyen jársz a +2000 méteren. Jelentkezz MOST és legyél a #teamgerberhotels tagja, hogy együtt lépjük túl vendégeink elvárásait!

Követelmények

  • Kézzelfogható mentalitás
  • Előnyt jelent a szállodaiparban szerzett szakképzettség
  • Nagyon jó német és angol nyelvtudás
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Bájos és melegszívű viselkedés
  • Érdeklődés és szeretet a szállodaipar és a szolgáltatás iránt

Az Ön feladatai

  • Felelősség a minőségellenőrzésért minden részlegben
  • Az operatív vezető támogatása minden kérdésben
  • Kapcsolattartó személy a vendégeink számára
  • Adminisztratív feladatok kezelése a háttérben (számlázás, rendelések és szolgálati beosztások ellenőrzése a hatékonyság és jövedelmezőség érdekében...)
  • A lean folyamatok és struktúrák fejlesztése és optimalizálása

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
1 Jahr

Ajánlat

  • Fiatal és dinamikus vezetőség
  • Innovatív vállalat
  • Számtalan szabadidős lehetőség a hegyekben
  • Közel a városhoz: mindössze 40 perc alatt a tartományi fővárosban, Innsbruckban lehetünk
  • SZÁLLODAI ÉTTEREM: ingyenes vendéglátás
  • SZOLGÁLTATÓI GYM: Fit egész télen át
  • -50% kedvezmény minden fogyasztásra
  • -30% a GERBER SPORTS-nál
  • Ingyenes parkolás
  • Kedvezményes síbérlet
  • Kedvezményes vendégéjszakák Család és barátok számára
  • Csapatépítő események és bónuszprogram
3000 €
Fizetés típusa
net
Szálláshely típusa
Lapos
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • Konyha
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • saját konyha
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Képzés és továbbképzés

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely