Commis de rang (m/w/d) - Alpenparks Zentrale
Commis de rang (m/w/d)
Belépés dátuma
01.12.2024
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.100 € bruttó

Commis de Rang a Saalbachi Troadkastn étterem számára Commis de rang (m/w/d)

Österreich, Salzburg

Saalbachi Troadkastn éttermünkbe keresünk munkatársat Commis de Rang pozícióba 2024 decemberétől.

A szabadság ideje értékes, a munkaidő is. Ezért az AlpenParks Sonnleiten csapatának küldetése, hogy ezt az értékes időt mindenki, a vendégek és a dolgozók számára egyaránt a lehető legjobban szervezze meg. Különösen fontosnak tartjuk a jó munkahelyi légkört és az egymással való barátságos együttműködést. A csapatmunka és a jó együttműködés minden részleg között nagyon fontos számunkra.

Az Ön feladatai:

  • Az ételek és italok bemutatása
  • Büfék feltöltése
  • Asztalok megterítése és letakarítása
  • Reggeli és esti felszolgálás

Követelmények

Az Ön profilja:

  • Tapasztalat a szolgáltatási ágazatban
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség
  • Megbízhatóság
  • Barátságosság
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

Ajánlat

Amit kínálunk:

  • Pontos fizetéssel együtt
  • Ingyenes ellátás
  • Ingyenes szállás (igény esetén)
  • Célzott bevezetés és betanítás
  • Fiatal, dinamikus csapat és rendszeres munkaidő 5 ½ vagy 6 napos munkahéttel
  • Speciális belső és külső képzési lehetőségek
  • Szabályozott munkaidő és megbízható szabadnapok a jó heti tervezés érdekében
  • Képzettségtől függő, méltányos és a főiskolát meghaladó fizetés
  • Nagy hangsúlyt fektet a családias munkakörnyezetre és a csapatépítésre
  • Nagyon jó előléptetési és fejlődési lehetőségek
  • Munkahely egy felújított és növekvő csapatban
  • Méltányos díjazás megállapodás szerint

Szállodánkban egy jól összeszokott csapatban, Saalbach egyik legszebb helyén várjuk Önt.

Ezen kívül felajánljuk Önnek a TeamCard Saalbach-ot (ingyenes hegyi túrák, ingyenes belépés a szabadtéri medencébe, ...), amellyel számos látnivalót ingyenesen használhat.

Várjuk jelentkezését!

Tamara Wandelt

direktion.sonnleiten@alpenparks.at

+43 (0)6541 6402

www.alpenparks.at

2100 €
Fizetés típusa
bruttó
Hajlandóság a képzettségtől függően jelentősen többet fizetni
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • Konyha
  • TV
  • WC
  • Internet

Állásajánlataink

Összes munkahely