Recepciós (m/f/d) - Alpenparks Zentrale
Recepciós (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidőben
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
1.950 € bruttó

éves állás

Österreich, Salzburg

Zell am See-i (Salzburgerland) AlpenParks Hotel & Apartment Central szállodánkba keresünk motivált és felelősségteljes munkatársat recepciós csapatunkba.

Készen állsz egy új kihívásra?

Légy a csapatunk tagja és alakítsd velünk a jövőt.Értékeink: BIZALOM - INNOVÁCIÓ - SZÁNDÉK

Az Ön feladatai:

  • Közvetlen vendégellátás
  • Tanácsok a vendégek számára a régió kirándulóhelyeivel és túráival kapcsolatban
  • Aktív telefonos értékesítés
  • Személyre szabott ajánlatok létrehozása
  • A vendégek be- és kijelentkezése
  • Valamint a számlázás és a követelésbehajtás

Az Ön profilja:

  • Szenvedély a munkád iránt: szereted, amit csinálsz
  • Rugalmasság és csapatszellem: Ön szívesen dolgozik csapatban, és rugalmasan látja el feladatait
  • Barátságosság és megbízhatóság: vendégeink és kollégáink mindig számíthatnak Önre
  • Német és angol nyelvtudás írásban és szóban

Amit kínálunk:

  • Biztos állás, beleértve a pontos fizetést
  • 14 havi fizetés (szabadság és karácsonyi bónusz)
  • Napi meleg ebédet tartalmaz
  • célzott bevezetés és megismertetés
  • fiatal, dinamikus csapat és rendszeres munkaidő 5 napos munkahéttel vagy részmunkaidőben, ha úgy tetszik
  • belső és külső szakmai fejlődési lehetőségek
  • Szabályozott munkaidő és megbízható szabadnapok a jó heti tervezés érdekében
  • Tisztességes és főiskola feletti fizetés a képzettségtől függően
  • Ingyenes üdülés minden AlpenParks Hotels & Residences szállodában és rezidencián
  • Rendszeres munkavállalói rendezvények szabadnapokkal és kirándulásokkal Ausztria-szerte
  • Nagy hangsúlyt fektet a családias munkakörnyezetre és a csapatépítésre
  • Nagyon jó előléptetési és fejlődési lehetőségek az AlpenParks Hotel Groupnál
  • Rugalmasság az átképzési és osztályváltási lehetőségekkel
  • Munkahely egy motivált és növekvő családi vállalkozásban

Gyere és csatlakozz csapatunkhoz, várjuk jelentkezésedet!

Selma Halilic

direktion.zellamsee@alpenparks.at

+43 (0)6542 763

www.alpenparks.at

Követelmények

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C1 (haladó szintű ismeretek)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

1950 €
Fizetés típusa
bruttó
Hajlandóság a képzettségtől függően jelentősen többet fizetni

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely