Chef de Rang (m/f/d) - Hotel Barbarahof
Chef de Rang (m/f/d)
Belépés dátuma
15.12.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (5,5 nap)
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.000 € net

Österreich, Salzburg

Csapatunk erősítésére rugalmas, rugalmas és megbízható munkatársat keresünk, aki szokott példamutatóan dolgozni. Olyan elkötelezett személyiséget keresünk, lehetőleg a második sorból, aki szeretné megvalósítani a benne rejlő lehetőségeket csapatunk vezetésében. A széleskörű szociális juttatások és a tökéletes elhelyezés mellett átlagon felüli fizetésre is számíthatsz ebben a fontos pozícióban. Ne habozzon és jelentkezzen most online. Várjuk a jelentkezését!

Követelmények

Ön már több éves szolgáltatási tapasztalattal rendelkezik az előkelő szállodaiparban, és hozzáértő vendéglátó. Célod egy fiatal csapat vezetése és fejlesztése, magas szintű személyes felelősségvállalással, elkötelezettséggel és szervezőtehetséggel. Élvezed a vendégek kulináris élvezetekkel való kényeztetését. Profilodat elkötelezettség és csapatjátékos tulajdonságok teszik teljessé. Folyékonyan beszélsz németül és angolul, ideális esetben még egy idegen nyelvet. Magabiztos fellépés, kommunikációs tehetség és ápolt megjelenés magától értetődő számodra.

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Munkahelyi tapasztalat
3 Jahre
Vezetői tapasztalat
1 Jahr
Továbbtanulás és képzés
HACCP-Kenntnisse

Az Ön munkakörnyezete: > fiatal, motivált CSAPAT > indulás képzéssel és egymás megismerésével > nyílt kommunikáció és kölcsönös tanulás a rendszeres csapatmegbeszéléseknek köszönhetően > kiváló fizetés, túlfizetés a tapasztalattól és képzettségtől függően > előléptetési lehetőségek > jó hangulatú személyzeti szálláshely > a munkaidő betartása elsődleges fontosságú - így elegendő idő marad a természet élvezésére és a feltöltődésre. > étkeztetés reggelivel, ebéddel és vacsorával még a szabadnapokon is > munkahely az Alpok leglazább úti céljának közepén => Saalbach Hinterglemm *** Ezek az ÉRTÉKEK fontosak számunkra:> önmegvalósítás: Fontos, hogy minden munkavállalónak lehetősége legyen saját potenciáljának megvalósítására. Például képzés vagy továbbképzés révén. > CSAPATSZELLEM: A szezonkezdéskor történő indítás, rendszeres csapatfoglalkozások és olyan kollégák, akikkel öröm együtt dolgozni. > Megéljük mottónkat "...egy kicsit otthon lenni!" Nemcsak a vendégeink, hanem mindenekelőtt a munkatársaink számára. Azt csináljuk, amit szeretünk, olyan emberekért, akik szeretik, amit csinálunk! Az Ön Steger családja

2000 €
Fizetés típusa
net
5 napos hét lehetséges! Képzettségtől és tapasztalattól függően hajlandó túlfizetni!
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet