Pultos (m/w/d) - Hotel Alpenstern
Pultos (m/w/d)
Belépés dátuma
05.12.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (6 nap)
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Vorarlberg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
1.900 € net

Esernyős bárpultos Pultos (m/w/d)

Téli szezon

Österreich, Vorarlberg

Szeret élénk és dinamikus környezetben dolgozni? Van érzéke a jó italokhoz és tudja, hogyan kell mosolyogva elkápráztatni a vendégeket? Akkor a legjobb helyen jársz!

Esernyőbárunk, a Lila Pause a következő, 2024/25-ös téli szezonra keres pultost (m/f/d), aki szenvedéllyel és elkötelezettséggel erősíti csapatunkat. Bárunk kedvelt találkozóhelye mindazoknak, akik értékelik a nyugodt légkört és a szívélyes vendéglátást. Csapatunk tagjaként Ön gondoskodik arról, hogy vendégeink teljesen jól érezzék magukat és szívesen térjenek vissza újra és újra.

Követelmények

Tapasztalatod van a vendéglátóiparban, különösen az italkiszolgálásban. Barátságosságoddal és pozitív kisugárzásoddal kellemes légkört teremtesz vendégeink számára. Megbízható vagy, csapatjátékos, és stresszes helyzetekben is képes vagy megőrizni az áttekintést. A jó német nyelvtudás és az ápolt megjelenés magától értetődő számodra. Rugalmas és fizikailag is alkalmas vagy a pult mögötti követelmények teljesítésére. Élvezed az emberekkel való érintkezést, és otthonosan érzed magad egy élénk környezetben, biztosítva, hogy vendégeink szívesen térjenek vissza.

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Munkahelyi tapasztalat
3 Jahre

Ajánlat

  • Változatos munkakörnyezet egy népszerű bárban
  • ismerős munkakörnyezet
  • Tisztességes fizetés és munkavállalói kedvezmények
  • Motivált és barátságos csapat, amely szívélyesen fogadja Önt
1900 €
Fizetés típusa
net
Szálláshely típusa
Kétágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Munkaruha biztosított
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Fedett medence / kültéri medence ingyenes használata
  • A wellnesslétesítmények ingyenes használata
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Társalgó
  • Mosógép / szárítógép költségekkel
  • Napi étrend
  • saját konyha
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Társasági nyugdíjrendszer
  • Képzés és továbbképzés

Kapcsolattartó személy és cím