Gondnok / technikus (m/f/d) - Hotel Alpenstern
Gondnok / technikus (m/f/d)
Belépés dátuma
01.10.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (6 nap)
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Vorarlberg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
1.800 € net

Österreich, Vorarlberg

AZ ÖN FELADATAI: A karbantartási munkák széles körének zökkenőmentes megszervezése és elvégzése Különböző javítások elvégzése A poggyászszolgálat és a megbízások ellátásában való segítségnyújtás A lehető legmagasabb színvonal biztosítása Optimális együttműködés az épület többi részlegével A berendezések és eszközök költségtudatos és takarékos használata A károk bejelentése és kijavítása KIT EREDEKELÜNK: Már rendelkezik némi tapasztalattal ezen a területen Jó ismeretekkel vagy több éves szakmai tapasztalattal rendelkezik egy szakmában Kézügyességgel és technikai készségekkel rendelkezik, és bele tud vágni Ideális esetben ismeri a szálloda belső folyamatait Szereti a javításokat és mindig jó áttekintéssel rendelkezik A viselkedése mindig kifogástalan és megbízható A német nyelvtudása nagyon jó Csapatjátékos, kollégái mindig számíthatnak Önre Szeret felelősséget vállalni, rugalmas, nyomás alatt is tud dolgozni, és szeret együtt dolgozni a siker érdekében

Követelmények

Már van némi tapasztalatod ezen a területen Jó ismeretekkel vagy több éves szakmai tapasztalattal rendelkezel egy szakmában Kézügyességgel és műszaki ismeretekkel rendelkezel, és bele tudsz vágni Ideális esetben ismered egy szálloda belső folyamatait Szeretsz javításokat végezni, és mindig jó áttekintéssel rendelkezel A viselkedésed mindig kifogástalan és megbízható A német nyelvtudásod nagyon jó Csapatjátékos vagy, és a kollégáid mindig számíthatnak rád Szeretsz felelősséget vállalni, rugalmas vagy, nyomás alatt is tudsz dolgozni, és szeretsz együtt dolgozni a siker érdekében

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B1 (középhaladó)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
A2 (alapok)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Munkahelyi tapasztalat
2 Jahre
Vezetői tapasztalat
< 1 Jahr
Vezetői engedély
B

Szállás a teljesen átalakított személyzeti szobáinkban A legjobb fizetés a legmagasabb osztrák kollektív szerződés szerint (hajlandóság a túlfizetésre a képzettségtől függően) karácsonyi és ünnepi jutalommal Családias hangulat a csapatban Ingyenes ellátás és szállás Alpenstern SPA használat Különböző képzések és továbbképzések Személyes coaching Szabadidős és sportolási lehetőségek a maguk nemében Kedvezményes síjegyek Nagyszerű csapat és kiváló vendégek és még sok minden más.

1800 €
Fizetés típusa
net
A legmagasabb osztrák kollektív szerződés szerinti legjobb díjazás (a képzettségtől függően hajlandóság a túlfizetésre), karácsonyi és ünnepi jutalommal
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Munkaruha biztosított
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Fedett medence / kültéri medence ingyenes használata
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • A wellnesslétesítmény használatának csökkentése
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy
  • Kedvezményes szállodai tartózkodás / belépők
  • Képzés és továbbképzés

Kapcsolattartó személy és cím