Assistant Restaurant Management (m/f/d) - Restaurant Schafberg Hüsli
Assistant Restaurant Management (m/f/d)
Belépés dátuma
29.11.2024
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Vorarlberg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés

A Schafberg Hüsli hegyi étterem helyettes étteremvezetője Assistant Restaurant Management (m/f/d)

Österreich, Vorarlberg

A kezdés időpontja megegyezés szerint vagy a 2024/2025-ös téli szezon kezdete.

Egy 280 férőhelyes kiszolgáló étteremből, egy kb. 80 férőhelyes önkiszolgáló étteremből és a völgyállomáson található esernyőbárból álló vendéglátóipari vállalkozásunkba keresünk nyitott személyiséget.

FELADATOK

  • Ön képviseli az üzemeltetési vezetőnket, és vele együtt irányítja a kb. 30 fős csapatunkat
  • Optimális, mindenre kiterjedő gondoskodás és tanácsadás vendégeink számára
  • Szakszerű kiszolgálás biztosítása az étteremben
  • Kreatív részvétel az étel- és itallap kialakításában
  • A minőségi előírások, valamint a higiéniai és biztonsági előírások betartása és biztosítása
  • Adminisztratív és szervezési feladatok
  • A részlegek közötti összekötő kapocsként gondoskodik a jó hangulatról és a kiváló csapatmunkáról
  • Olyan szimpatikus, megoldásorientált munkatársat keresünk, aki szeretne velünk egy sikeres jövőt kezdeni!

AJÁNLUNK

  • Teljes munkaidős állás
  • Vonzó fizetést
  • Egy családi vállalkozáshoz való tartozást, rövid kommunikációs vonalakkal és lapos hierarchiával
  • Lehetőség szakmai és személyes képzésre és fejlődésre
  • Változatos feladatkörök

Ezenkívül rendelkeznie kell a következőkkel

  • Felelősségteljes, strukturált munkavégzés
  • Tapasztalat a vendéglátóiparban
  • A régió ismerete előnyt jelent
  • Élvezze az emberekkel való munkát

Követelmények

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill
német
Anyanyelv
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

Állásajánlataink

Összes munkahely