Szolgáltató munkatárs behajtással (m/f/d) - Hotel Hirschen
Szolgáltató munkatárs behajtással (m/f/d)
Karrier-státusz
pályakezdö
Belépés dátuma
16.12.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (5 nap)
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Vorarlberg
Munkavállalási engedély
Szezonális belépést lehet szervezni
Havi fizetés
1.800 € net

Téli szezon

Österreich, Vorarlberg

Fiatal és dinamikus csapatunkat erősítenénk a következő téli szezonra: olyan pincérnőt vagy pincért keresünk, aki gyűjtőmunkával rendelkezik, aki szenvedélyesen szereti a munkáját és szeret a vendégekkel kapcsolatba lépni.

Mit kínálunk Önnek?

  • Rugalmas választás az 5 vagy 6 napos hét között
  • Ingyenes szállás és étkezés - minden, amire szükséged van, a helyszínen van!
  • Szabályozott munkaidő és digitális munkaidő-nyilvántartás - nincs felesleges papírmunka!
  • Top munkavállalói juttatásokat - mert azt szeretnénk, hogy mindenben jól érezd magad!

Jól hangzik? Akkor ragadd meg ezt a lehetőséget és légy a csapatunk tagja! Várjuk jelentkezését!

Követelmények

  • Van szemed a részletekre, és tudod, hogyan kell a vendégeket boldoggá tenni.
  • A csapatmunka a te műfajod - a dolgok egyszerűen jobban mennek, ha te is a csapatban vagy.
  • Barátságos, melegszívű, őszinte - pozitív hangulatot árasztasz, és mindenkit szívesen látsz.
  • Még ha a dolgok stresszesek is - nyugodt maradsz, és soha nem idegeskedsz.
  • Rugalmas és tettre kész? Pipa!
  • Élvezed az emberekkel való beszélgetést, és azonnal felismered, hogy mi teszi boldoggá a vendégeinket.

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Az állatok szezonális nyilvántartásba vételét a vállalat szervezheti meg

Ajánlat

MIRE SZÁMÍTHAT

  • A la carte szolgáltatás begyűjtéssel
  • A szálloda vendégeinek gondozása
  • Mise en place munka
  • Hozzáértő vendéggondozás

AZ ÖN JUTALMAI

  • heti 5 vagy 6 nap. Az ÖN kívánságai szerint dolgozunk.
  • Szabályozott munkaidő
  • Ingyenes ellátás és szállás
  • Szállás egyágyas szobában
  • A munkaidő pontos nyilvántartása
  • Ismerős munkakörnyezet
  • Munkavállalói kedvezmény a szállodában
  • Kedvezményes felvonójegyek
  • A wellness részleg használata
  • Csapatruházat biztosítása
1800 €
Fizetés típusa
net
Erre a pozícióra a fent említett nettó havi bért kínáljuk 40 h/hét mellett, képzettségtől függően hajlandóak vagyunk túlfizetni.
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • Internet
Extrák
  • Munkaruha biztosított
  • Fedett medence / kültéri medence ingyenes használata
  • Ingyenes étkeztetés
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Internet / WLAN ingyenesen

Kapcsolattartó személy és cím