Recepciós (m/f/d) - Hotel Tipotsch
Recepciós (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Részmunkaidős
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.200 € bruttó
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

Front office személyzet Recepciós (m/f/d)

éves állás

Österreich, Tirol

Jól hallottuk? Új kihívást keresel, és szívesen dolgozol barátságos, családias légkörben? Korán kelő vagy éjszakai bagoly, nyelvi tehetség, számmisztika, rendmániás, csapatjátékos, kultúra rajongó - akkor jól illeszkedsz a csapatunkba. Kérésre egész éves állást is tudunk ajánlani.

A zillertali Stummban található bájos szállodánkba keresünk képzett és motivált recepcióst, ideális esetben recepciós vagy kereskedelmi területen szerzett tapasztalattal. Érdekes és felelősségteljes munkakörre számíthat egy barátságos csapatban. Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk. A teljesítményarányos fizetés számunkra magától értetődő. Jelentkezzen most online! Várjuk a jelentkezését!

Követelmények

Van egy..

+ Megfelelő szakképzettség

+ Szívélyes viselkedés, megbízhatóság, elkötelezettség

+ Csapatban való munkavégzésre való képesség és az önálló munkavégzés öröme

+ Német nyelvtudás írásban és szóban

+ Angol nyelvtudás előnyt jelent

+ Microsoft Office ismerete

+ Elite Front Office-ban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

Ajánlat

Felajánljuk Önnek

+ Családias munkahelyi légkör, korrekt együttműködés

+ Rugalmas szabadságtervezést (április - december; a nyári szünetben is lehetséges)

+ Kiváló étkezést a csapatunk számára

+ Teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás lehetséges (20 órától 35 óráig, 5 napos munkahéttel és változó munkaidővel)

+ Változatos, egész éves munkakör

+ Kollektív szerződés szerinti fizetés túlfizetési hajlandósággal

Amire számíthatsz:

  • Légy a sztár a recepción: köszöntsd mosolyogva vendégeinket, és tedd élményszerűvé a be- és kijelentkezést.
  • Ossza meg bennfentes tudását: Válaszolj a kérdésekre és fedd fel a környék legjobb hotspotjait.
  • Terjesszen jó hangulatot: Tartsa sikkesnek a lobbit és teremtsen nyugodt légkört.
  • A szervezés a minden: Tartsa szemmel a foglalásokat, és gondoskodjon arról, hogy minden zökkenőmentesen menjen.
2200 €
Fizetés típusa
bruttó
vagy attól függően, hogy hány órát akarsz dolgozni...
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Egyéb
Nagyon jó személyzet ebéd!

Kapcsolattartó személy és cím