Recepciós (m/f/d) - Hotel & SPA Wulfenia
Recepciós (m/f/d)
Belépés dátuma
01.11.2024
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Kärnten
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
1.950 € net

Österreich, Kärnten

Kis, finom szállodánkba ****S képzett és motivált recepciós munkatársat keresünk. Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk egy barátságos csapatban, amely mindig támogatni és bátorítani fogja Önt.

Követelmények

Ezt várjuk el tőled:

* Csapatjátékos, megbízható és nagyon barátságos

*Semmi sem hoz zavarba, az önálló munkavégzés és a megoldásorientáltság a véredben van

* Nagyon jó német és angol nyelvtudás (B2 vagy annál jobb). Bármilyen más idegen nyelv nagyon szívesen látunk és előnyt jelent

* Ápolt megjelenéseddel, bájoddal és barátságosságoddal meggyőzöl Feladataid:

* Be- és kijelentkezés, telefonos ügyfélszolgálat, segítségnyújtás a foglalásoknál

* Végül, de nem utolsósorban: példaértékű vendégkiszolgálás, hiszen a mosolyod az első, amit minden vendég meglát!

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)

Számítógépes ismeretek

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
Aida
Jó ismeretek
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
< 1 Jahr

Folyamatosan bővülő nemzetközi csapat * Sok állandó alkalmazott, akik szívesen fogadják az új kollégákat * Szabályozott munkaidő, amely figyelembe veszi az Ön személyes körülményeit.

* Tisztességes és pontos fizetést, amelyről a személyes beszélgetés során a képzettségének megfelelően állapodnak meg. * Gazdag személyzeti étkezés napi 3x változatos étkeztetéssel. * Lakhatsz a szállodában vagy az egyik ultramodern dolgozói stúdióban - egyedül vagy párban a szállodától mindössze 3 percre lévő vadonatúj dolgozói házban (befejezés november 23-án) * Természetesen mindig saját fürdőszobával/zuhanyzó WC-vel, műholdas TV-vel és korlátlan, ingyenes internet-hozzáféréssel. * A dolgozói kedvezmények, a wellness részleghez való hozzáférés, a dolgozói kártya, az egyenruha, a mosógép újonnan szabályozott és nagyrészt ingyenes

1950 €
Fizetés típusa
net
A tényleges fizetés az Ön képesítésétől függ, és a személyes beszélgetésen állapodnak meg
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • Konyha
  • TV
  • Internet